Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kínai vizit Magyarisztánban?

Kínai vizit Magyarisztánban?

Figyelt kérdés
Hszi Csin-ping májusba ide látogat,lesz majd nagy barátkozás meg üzletkötés biztos.Jó ez nekünk?

ápr. 29. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:
29%

O ja. Mi lesz ha rájössz, hogy nemrég az USA-ban járt?

Akkor majd sápítozol, hogy jaj mi lesz az amerikaiakkal, ugye? Ráadásul meg a franciákhoz is Párizsba. Ó hogy szegény franciákkal mi lesz majd!

[link]

ápr. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
En xi jin pingpongo micimackot (micimacko be lett kinaban tiltva mert ugy nez ki es poenkodtak vele wechat-en is) eloben lattam, annyi testorrel kozelrol meg tavolrol, mar csak a tank hianyzott. Orbanhoz ment ha jol tudom a varnegyednel maszkalt, szerintem azt sem tudta hol van.
ápr. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Megnezi a kínai rendőrök hogy végzik a munkájukat
ápr. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Ez nekünk nagyon jó. Kicsit kutakodsz, az ilyen kicsi, gyenge ország mint mi, mind jól járt a kínaiakkal. Alig vették el az országok 5-10 százalékát. Nekünk nagyon barátaink, ezért tőlünk többet fognak. Nekem mindegy, gyerekek már határon kívül élnek, nekem meg van még 5, max 10 évem hátra.
ápr. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Hozták Xiaomis dobozban a jüant.
ápr. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 MDaniel98 ***** válasza:
Ez ilyen.
ápr. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
jo sok a kinai ha mindenkit leszavaznak akik kina ellen "szolalnak meg" meg poenkodnak vele. Vagy mar itt a rendorseg csak a globalis figyelo nincs bekapcsolva.
máj. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

"Kínai vizit Magyarisztánban?"


Ballib kérdező, nem ti akarjátok iszlamizálni Európát és Magyarországot? Jó az a Magyarisztán, lesz sok mecset. Vallást válthatsz megint. Jó lesz az nektek. Pesti f.. fejek.

máj. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
26%

8


menj haza ni de zsongduo le ma, az azsia centerbe vagy kinai bufebe, ott legalabb hasznod van. Nem kell beszolni a magyar politikaba se jobb se baloldalnak. Chengdu jobb neked vagy eszak koreahoz visszakuldeni a menekulo eszak koreaiakat mester.

máj. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
60%
9-es. Magyar nyelv vizsga ajánlott. Írd angolul, ha nem megy a magyar. Francia, olasz is jöhet, ezt a magyart ne erőltesd.
máj. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!