Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Aki szerint nincs ÚJ VILÁGREND...

Aki szerint nincs ÚJ VILÁGREND,az nem olvas manapság híreket?

Figyelt kérdés

[link]

Orbán meg Szíjjártó már évekkel ezelőtt sok nyilvános felszólalásán is hangsúlyozta, hogy az ország is részt vesz az Új Világrend kialakításában.

Ehhez képest sokan még azt is megpróbálják letagadni, hogy ilyet mondott.Vagy hogy ez EU szintén elkötelezett az Új Világrend kialakításában.


2022. febr. 3. 13:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
De. Viszont csak a 444,hvg,telexet. Abban nincsenek ilyen dolgok leírva
2022. febr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Mindenki mást ért új világrenden.
2022. febr. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Hát én sem értem ezt a sok agymosott tévelygőt, mikor az ufomagazinba meg a hihetetlen magazinba ott van az összes igazság. illuminati, gyíkemberek, ashtarkapitány, zsidórobotgyíkemberek
2022. febr. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező: Mit jelent szerinted az Új Világrend?
2022. febr. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Define "Új Világrend".
2022. febr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
Csak akkor jöhetne el, ha felakasztják a Megtévesztőt. Fontos a halálnem, levegőben lógva érje a halál.
2022. febr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Két pólusúból 3 pólusúvá vált a katonai hatalom.

Belépett Kína és mindenki totál kontrollra törekszik.

2022. febr. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 MDaniel98 ***** válasza:
49%
Ti mindig az új Világrendet várjátok, ezzel az baj, 30-50 évvel ezelőtt is mindig azt vártátok, és eddig nem úgy tűnik, hogy olyan nagy hatékonysággal jósoltok.
2022. febr. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%

Mi a tököm az az Új Világrend?

Mármint így nagy betűvel. Kisbetűvel értem én, új alapokon nyugszik a hatalmak elosztása, pl törzsek helyett államok alakulnak, feudalizmus után már nem a föld a hatalom alapja, stb..

De... szóval... na, mir gondolsz kérdező?:D

2022. febr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

Új világrend=A neved kuss!

Ezt jelenti!

,,hülye konteós vagy, alufóliafejű gyíkember hívő."

Ezek az ellenérvek...

Véleményem szerint már lejárt, hogy az emberek szemét kinyissuk, ez már egy elkezdődött folyamat. Fizikai síkon biztosan. Tökmindegy hányan eszmélnek fel, ennek meg kell történnie sajnos.

Egy kis,,ember" csoport rabszolga sorba taszít egy kis embercsoportot. Ehhez egy nagyobb népírtás kell, és az alapvető erkölcsök, hitrendszerek elvétele. Én így látom. Az emberi hitet már sikerült megnyírbálni. Szar idők jönnek. Lehet lepontozni, én így látom, efelé megyünk. Ha ma nem kapunk atomot, lefogadom, hogy jön az új járvány. Győzzétek kivárni. Az a baj, hogy a modern emberrel elhitették, hogy a nagy felvilágosult 21. Században nem létezhet ilyen hogy: Kommunizmus, diktatúra. Megtörténtek és meg is fognak. Semmi új nincs a nap alatt.

Egyedüli tanácsom, sajátos reményem: mindenki meghal egyszer. Ne hagyjátok, hogy a félelem, a haláltól való félelem a lelketekre is hasson. Fedezzétek fel a szépet, szeressétek egymást és a hétköznapi dolgokat, szépségeket. Még ma! Lehet lepontozni. A jövő megmutatja úgyis kinek volt igaza.

2022. márc. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!