Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek február tizenhatod...

Szerintetek február tizenhatodikán tényleg háború lesz vagy ez is csak feltételezés?

Figyelt kérdés
Mindenestre ha tényleg megtörténne azért sajnálom őket szegény embereket akik elszenvedők és nem tehetnek semmiről a helyükben én tuti elhúznám a csikot onnan mert nem szeretnék meghalni.
2022. febr. 14. 21:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azt nem szeretném persze
2022. febr. 14. 21:53
 2/11 anonim ***** válasza:
26%

Milyen haboru lesz? Hol? Es melyik ev februar 16-an?


Valamit hallottam, yhogy az amcsik akarnak valami balhet, de azt is hallottam, hogy Putyin nem hulye es nem fog besetalni a provokaciora epulo csapdaba.


Ellenben mint ha azt is hallottam volna, hogy szorul a golyoscsap az eszaki aramlat szabalyozojanal ... persze probaljak megoldani a problemat, de azert semmi nem zokkenomentes.


De azt is hallottam, hogy majd Kina segit az oroszoknak a tengeri szallitasban :))))))

2022. febr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
1. Egy csomó ukrán politikus elmenekült az országból és senki nem lőtte őket tarkón.
2022. febr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Na majd lesz valami vagy semmi
2022. febr. 14. 21:58
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt megint minden politikus lehet akármennyire gyáva, nem gáz, csak a nép szívjon, ők vigyék vásárra a bőrüket.

Miért kéne egy olyan háborúban meghalni, amit ezek a pszichopata pénzéhes vezetők provokálnak ki? Már minden diplomata, kém, meg anyámkínja biztonságban van, de mi lesz a lakossággal? Nekik miért ér kevesebbet az életük?

És ki akar harcolni és meghalni ilyen emberekért? Undorító.

2022. febr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát igen őrület minden komoly gondot csak háborúval tudnak megoldani de hogy több százan meghalnak kit érdekel ezt leszarják persze
2022. febr. 14. 22:07
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
400 parlamenti képviselőből már csak 24 maradt az országban. Szerintem ez mindent elmondd
2022. febr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"1. Egy csomó ukrán politikus elmenekült az országból és senki nem lőtte őket tarkón."


Hidd el nekem, hogy te nem vagy politikus.

2022. febr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Persze aki félti az életét nyilván az elhúzz az országból amíg nem késő ez érthető
2022. febr. 14. 22:09
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A háború nem valószínű szerintem. Holnap megszavazza az orosz parlament alsóháza a felszólítást Putyinnak, hogy ismerje el a szakadár népköztársaságokat független államnak. Ezt Putyin meg is teszi és utána bevonul az orosz hadsereg a szakadár államokba az ottani kormányok kérésére, hogy védje meg őket Ukrajnával szemben. Ezek után már csak maximum akkor eszkalálódik a konfliktus, hogyha az ukránok elég bolondok ahhoz, hogy megpróbálják koszorítani Kelet-Ukrajnából a bevonuló orosz csapatokat.
2022. febr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!