Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az a feltételezés, hogy a...

Az a feltételezés, hogy a migránsok megakarják hódítani Európát, mégsem csak egy feltételezés, hanem valóság?

Figyelt kérdés

Van róla egy bizonyíték is:

(angol tudás szükséges)

https://www.youtube.com/watch?v=cdHg9TADZyA



Ez az imám azt mondja, hogy a menekültek segítségével megfogják hódítani Európát.

Szerintem Európa elavult és elöregedett, elveszítette a termékenységét.

De, majd ők adnak termékenységet, sok gyermeket fognak szülni a muszlim nők és így hódítják meg majd egész Európát.



2015. szept. 26. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Az imám akarja meghódíttatni Európát a migránsokkal.
2015. szept. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
Fel kellene már fogni hogy egy jutúb videó nem bizonyíték SEMMIRE, főleg ha egy idióta hablatyol rajta.
2015. szept. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért nemcsak youtube egy biztonságpolitikai szakértő mondta nemrégiben, hogy ez egy tényleges háború csak fegyverek nélkül és szerintem ezért vagyunk tehetetlenek, szóval jól kitalálták. Ez a bevándorlóáradat meggyengíti Európát anyagilag is, rengeteg pénz megy el a tartásukra, és folyamatosan konfliktusokat szül Európán belül szóval tönkre fogják tenni a fejlődését. Szerintem előbb utóbb emiatt az embertömeg miatt Európa fog összeomlani az unió legalábbis biztos.
2015. szept. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!