Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ez igaz? Tényleg lezárták...

Ez igaz? Tényleg lezárták (zárolták?!) a bankszámlájukat? És pontosan kiknek? Lent írás! Kanada!

Figyelt kérdés

Kedves Barataim, Ismeroseim! Holnaptol nagyon nehez napoknak nezunk elebe. Ma mar tobbszor volt internet kimaradas, es a vonalas hazitelefon sem mukodott orakon keresztul... Nyilvanvalo, hogy elkezdodott valami, amit idaig talan elkepzelni se tudtunk.

A kormany utasitasara nagy tomegeknek lezartak a bankszamlajat orszagszerte, emberek nem fernek hozza a penzukhoz, sokan panikszeruen kivettek a penzuket a bankbol, amig tudtak...

Rendori szervek es az oket segito, valoszinuleg civil rendorok lepnek el mindent, ahogy az "varhato" volt a kormany utolso rendelkezese utan.

Nem tudni, mi jon, de sok jora sajnos nem szamithatunk, hacsak csoda nem tortenik.

Kerlek benneteket, minden szamotokra lehetseges forrasbol figyeljetek az esemenyek alakulasat, es drukkoljatok nekunk!

Nem tudom, hogy en mikent fogok tudni ertesulni arrol, mi tortenik majd valojaban, es azt sem tudom, hogyan tudlak majd tajekoztatni benneteket...

Annyit erzek, annyit tudok, hogy nehez napok jonnek...

Akarhogy is alakul, egyet tudok, a vegso harcot megnyerjuk majd, ha egy-egy csatat el is veszitunk kozben!

Eros a hitem ebben. ❤

GYOZNI FOGUNK! ❤

HAJRA KANADA! 🇨🇦

HAJRA VILAG! ✌️”



2022. febr. 18. 16:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%

Mondjuk mi tisztességes magyarok csak azt tudjuk nektek üzenni kanadai testvéreink, hogy szedjétek össze magatokat. Oltassátok magatokat, ne olvassatok konteós fszságokat, és íratkozzatok vissza egy rendes szakmunkásképzőbe. Már az is sokat fog lódítani az értelmi színvonalatokon.

Ráadásul FSZPARSZT nem fog miattad meg halni egy rakás ember. Cska azért, mert te hülye maradtál.

2022. febr. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Elfelejtetted bevenni a gyógyszereid?
2022. febr. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Már mit nyernek meg?
2022. febr. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ti kinek-kiknek írtok... A kérdésemre válaszoljatok, kérlek. Köszi.
2022. febr. 18. 17:54
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
Azt én innen meg nem mondom neked hogy ki kinek zárolta a számláját.
2022. febr. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
22%
Magyarországra kb semmi hatása nincs, hogy mit történik Kanadában...
2022. febr. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Olyanokhoz szólt a kérdésem, akik jártasak a témában...
2022. febr. 18. 18:59
 8/15 anonim ***** válasza:
14%
Keress valami jó konteós csoportot facebookon, ott keményen mennek az agyviharok ilyen témában.
2022. febr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Aha...
2022. febr. 18. 19:10
 10/15 A kérdező kommentje:
2022. febr. 18. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!