Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy ingyenes...

Kiváncsi vagy kérdése:

Miért van az, hogy ingyenes államilag finanszírozott tanfolyamokra olyanok is járnak akiknek elég vastag a bankszámlájuk és még több ingatlanjuk is van?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:

A pénztárcájuk szokott vastag lenni :))

A kérdésedre: ugyanazért, amiért a borbélynál (gyk. = férfi fodrász) a csóró rendes borravalót ad, de a módos nem ad semmit.

2011. máj. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Ha valamennyire értenél is hozzá tudnád, hogy mire kap az ember pontot és hogyan kerül be államilag támogatottra.
2011. máj. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Mert nem azért voltam 4 évig kitűnő a gimiben és érettségiztem 90% felett szinte mindenből, hogy aztán 3,5 évig fizessek félévente 225 ezret, hogy nehogy a szegényebb, de hülyébb ne tudjon tanulni. Abból van az ingatlan, amit nem fizetek ki tandíjra.
2011. máj. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mire kap pontot? Tényleg nem értem!:( Bocsi! Az utolsó hozzászólót sem nagyon értem. Egyébként nem irigységből tettem fel a kérdést, csak egyszerűen nem értem, hogy hogyan jut munkaügyi központos finanszírozás fullosan gazdagoknak is.
2011. máj. 30. 20:58
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Ja, hogy te most nem az egyetemről/főiskoláról beszélsz...
2011. máj. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sz1u ***** válasza:
70%

Hát, ha emlékeztek, Fletó pont ezért (is) szerette volna bevezetni a tandíjat.... amely szerint (leegyszerűsítve) a:


gazdag hülye: fizet

gazdag okos: fizet

szegény hülye: fizet

szegény okos: NEM fizet

2011. máj. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sz1u ez jó megoldás lenne.
2011. máj. 31. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

tegnap 22:41


Kissé sarkos fogalmazás,de ez a lényeg....:-)


Ökörköri

2011. máj. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!