Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az ukránokat vagy az oroszokat...

Az ukránokat vagy az oroszokat szeretitek jobban? Miért?

Figyelt kérdés

2022. febr. 19. 10:39
A kérdező szavazást indított:
Ukrán
Orosz
32 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Az oroszokat. Ők le is tettek valamit az asztalra pl. Nagy Péter cár, első ember az űrben, világ első kommunista országa, Keleti Blokk vezetése, művészet, zeneszerzők, konyha stb.


Ezzel szemben az ukránok tipikus szláv vidéki bugris parasztok, mint a szlovákok vagy a szerbek. Hatalmas adag nácizmus, gyermekprostitúció támogatása, szomál anarchia-szerű állapotok.

2022. febr. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Olyan most, mintha két gyerekem verekedne.
2022. febr. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

Nem ismerem őket.


Mint ország, állami politika, egyik sem különösebben szeretetreméltó magyar szemmel, nem a barátaink. Ukrajnához hasonló méretű Lengyelország, inkább őket kedvelem, velük személyes kapcsolatok is voltak és mint ország is szimpatikus, szeretem.


Oroszország nagyobb, sokszínűbb, régebbi a történelme, jelentősebb a kultúrája, tudományos eredményei, ezért érdekesebbnek találom, mint Ukrajnát. Oroszország nagyhatalom, a világpolitikai jelentősége is nagyobb.

2022. febr. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Tulajdonképpen egyik államot sem kedvelem, az emberek között meg gondolom vannak szerethetőek, és utálatosak is, mint akármelyik nemzet esetében.

Tehát egyiket sem kedvelem, de jelenleg az ukrán az utálatosabb, a nacionalizmus miatt.

Nem lettek a barátaink, nem is akartak azok lenni.

Az, hogy Oroszország nem a barátunk, tisztában vagyok vele, de nem kell az ellenségének sem lenni, ha nem muszáj, amíg távol vannak a határtól, az ukrán vezetés döntéseinek van nagyobb súlya a szeretem, nem szeretem kérdésben.

2022. febr. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

MINDIG azt, amelyik nem akar háborút.

Szerintem csak a hülyék csinálnak ebből szimpátia kérdést.


"Ezzel szemben az ukránok tipikus szláv vidéki bugris parasztok, mint a szlovákok vagy a szerbek. Hatalmas adag nácizmus, gyermekprostitúció támogatása, szomál anarchia-szerű állapotok."


Inkább ismerd meg az embereket...

2022. febr. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Az oroszokat. Nem, nem vagyok fideszes. De az ukránok annyira nacionalisták, hogy jobban utálják a kárpátaljai magyarokat, mint a románok az erdélyi magyarokat, vagy a szlovákok a felvidéki magyarokat.

Persze nem mondom azt, hogy minden ukrán ilyen, ahogy azt sem, hogy minden szlovák vagy román ilyen, de épp elég ilyen ahhoz, hogy egyik kormány se tegyen semmit soha a magyar kisebbségért.

Az, hogy a 21. században egy ŐSHONOS kisebbséget ilyen erőszakosan akarnak asszimilálni felháborító.

2022. febr. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20%
Egyértelműen az oroszokat.
2022. febr. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Az átlagembereket mindkét országban szeretem. Ukrajnában a szélsőséges nacionalistákat nem, mert magyarellenesek, de ezen kívül nincs baj velük sem.
2022. febr. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
41%

Egyik nép átlag fiai sem túl polgárosult emberek. Mint írták előbb, bugris paraszt a nagy többségük. A nagyvárosaik szépek(Kijev, Moszkva, Odessza, Szentpétervár, Nyizsnyij Novgorod, Poltava, de a hatalmas vidéki területeiken semmi nincs, csak a szegénység és a tudatlanság.

Oroszországban sok kiemelkedő tudós és politikus van, volt, de az átlagról tudnának mesélni azok a magyarok, akikre 1945-ben rárontottak a szovjetek. Kivágták a tehénből a borjút pl. A munkahelyemen sok ukrán van, igazi bugris nyomorék népség. Eleinte kitette a vezetőség nekik meg a szerbeknek wc-be, hogy kell használni a wc-t. Volt olyan, aki a sarokba szart! A végeredményt láttam csak. Vagy nézzetek orosz közlekedési videókat.

2022. febr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 MDaniel98 ***** válasza:
95%
Én egyiket sem, az oroszokat viszont többre tartom.
2022. febr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!