Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nagyon meglepődnél, ha éjjel...

Nagyon meglepődnél, ha éjjel a szomszédba csapódna egy Atombomba & te alig túlélnéd?

Figyelt kérdés
Bocs, lehet hülye kérdés, de fiatal vagyok és minden érdekel a világról. Milyen érzése lenne egy magyarnak pl éjjel felkelni egy gombafelhőre, amit látsz de túlész. Azt olvastam, hogy ilyenkre felkészítették a sorkatonaságra az embereket. Ha mondjuk eltéved egy atombomba vagy direkt dobják ránk, mert Orbán nem teljesítette Putyin kérését vagy mert MZP katonákat akar küldeni és Putyin ezt meg akarja előzni vagy mert csak NATO tagok vagyunk és azzal üzennek, hogy a leggyengébbet elverik, így az erősek meggondolják maguk. Mi lenne akkor?
2022. febr. 24. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Én eddig is mindent túléltem.
2022. febr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Ha a szomszédba ledobnak egy atombombát, akkor te maximum csak holtan ébredsz, ahogy a horrorra akadva 3-ban mondták.
2022. febr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Lehet nem ezen a témán kéne trollkodni egész nap. Én ezt gondolom.
2022. febr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

"Azt olvastam, hogy ilyenkre felkészítették a sorkatonaságra az embereket."


Ez így igaz. Ezért nem lepne meg hogy a nem katonaviselt pávák megnyúvadnának.

2022. febr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 KomradeKat válasza:
100%

Nem látnál gombafelhőt egy Kievi robbanás esetén pl. Még az ország csücskéből sem. A hidegháború alatti atomőrület már elmúlt, rájöttünk, hogy a nagyobb nem feltétlen jelent jobbat. Magyaroszág nem nagyhatalom, és nem is elég erős katonailag, hogy atomot kéne használniuk. Minket max egy kis átfújt sugárzás érinthetne, az is szinte elhanyagolhatóan.

Ha mégis előfordulna hasonló eset, a célba vett városban nem maradna túl sok ember életben, és nem, nincs a nagy többség felkészítve ilyesmire. Környező településeken ahol vannak túlélők, pánikra, felvásárlásra és menekülésre számítanék.

2022. febr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A magyar nyelvtant javasolnám neked nagyon erősen, mert egy három éves is lekoroz, annyira silány vagy, legalábbis ezen a területen.

A mondat-alkotási képességed alig tobb a nullánál.

2022. márc. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!