Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Lehetséges hogy az USA azért...

Lehetséges hogy az USA azért provokálta ki a háborút, hogy ezzel az ürüggyel szankciókkal tönkretegyék Oroszország gazdaságát?

Figyelt kérdés

Mert most nagyon ez jön le az egészből..


A posztban lévő videóból kiderül hogy mi volt Oroszország problémája.

[link]


Az USA ezeket a megállapodásokat tudatosan rúgta fel. És pontosan tudták hogy ez háborúhoz fog vezetni. Az EU mégsem az USA-t szankcionálja, pedig egyértelmű hogy erről vastagon ők tehetnek!..



Ez kicsit olyan mint ha valaki elkezdene hergelni egy kutyát, ami emiatt az illetőt megharapja, és a végén a kutyát büntetik azzal hogy nem adnak neki enni, mert harapott..


2022. febr. 25. 09:06
A kérdező szavazást indított:
Lehetséges hogy ez áll a dolog mögött.
Szerintem más, leírom.
Szerintem más, de nem tudom mi.
15 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Az USA célja hosszabbtávon Oroszország feldarabolasa.
2022. febr. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
USA provokálta? Igazuk van a nyugati civilizált társadalmaknak, hogy megragadtunk a szovjet időkben. Az ilyen típusú emberek miatt nem fog soha fejlődni az ország.
2022. febr. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%

a 2014 es szankcioknál is azt vizionálták hogy éhen fognak dögleni mivel az élelmiszer ellátásuk 70% ban az EU-s importokból származott. Hogy mi lett az eredménye? A világ egyik legnagyobb élelmiszer exportőre lett az országból.


Ezek a szankciok hosszú távon azért nem fognak működni mert oroszország gazdasága eleve elég zárt rendszer, na meg lényegében nincs olyan dolog ami ne volna nekik, ne tudnának felépíteni ha kell

2022. febr. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3 Erre is gondoltam.

Na meg arra hogy ez az egész szankciósdi sokkal jobban fog fájni az EU-nak, mint Oroszországnak..

2022. febr. 25. 09:49
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#4 Ez fájni fog mindenkinek, föleg az olyan pici országoknak mint mi vagyunk. Csak reménykedjünk abban hogy az energia biztonságot nem fogja érinteni (azt ha jól értesültem a németek sem akarják) mert az egyet jelentene a középkorba való vissza téréssel
2022. febr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!