Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek be fog kerülni a...

Szerintetek be fog kerülni a történelembe a mostani háború?

Figyelt kérdés

2022. febr. 25. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Valami bekezdést biztos fog kapni.
2022. febr. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Az ukrán és oroszba fixen, mert ez mindkettőnek nagyon fog fájni.
2022. febr. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
Kap egy félmondatot. Talán. Kéthét múlva vége.
2022. febr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Naiv vagy 3mas
2022. febr. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Ukrán ellenállás kb annyira képes mint egy szem biztonsági a Tescoban a Black Friday idején. De ez nem gond: nem kell, hogy feleslegesen meghaljanak az embere. A vége ugyanaz: győznek az oroszok. Kérdés csak az, hogy mennyien halnak meg. Tehát mindenkinek jobb, ha két hét múlva vége.
2022. febr. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Én azért nem vagyok biztos benne hogy ez olyan szimpla történet lesz. Egyszerűen azért, mert ha ezt annyiban hagyja a nemzetközi közösség, akkor mindenki csak úgy lerohanná a szomszédját büntetés nélkül. Szerintem, ki fogják iktatni Putyint valamilyen módon.
2022. febr. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
Ukrajna nem NATO-tag. Ha NATO-tag lenne nem hagynák annyiban. Mert akkor meg kell mutatni kinek nagyobb a farka. De Ukrajnáért meghalni még az ukránok sem fognak túl nagy számban a jelek szerint. Lehet ilyen gazdasági szankciókkal dobálózni, de orosz gáz az kell pl. Ennyi.
2022. febr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!