Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az Ukrán elnök miért így vár...

Az Ukrán elnök miért így vár segítséget a nyugati országoktól?

Figyelt kérdés
Több közleményében is csak provokatív jelzőkig jutott el. A nyugat így nem segít, a nyugat úgy nem segít, várjuk a segítséget, de úgysem fognak jönni, stb. Ezt úgy őszintén, hogyan gondolja? Provokál mindenkit, de azért elvárja, hogy menjünk segíteni a háborújában? Nem ül fordítva a lovon? Nyilvánvaló, hogy a NATO országok nem avatkozhatnak közbe, de akkor sem negatív megjegyzésekkel kéne hangot adnia a véleményének. Putyin sem örül, hogy a fél világ szankciókat alkalmazott az oroszokra, mégsem szid mindenkit, hogy hogyan képzelik ez és nem is várja el, hogy feloldják a szankciókat...

2022. febr. 25. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Mert egy madár. Csoda, hogy Putyin megunta a hülyeségét?
2022. febr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Amelyik nép eg humoristát választ meg elnöknek, hát az így járt. Ezért nagyon nem mindegy az sem, mennyire higgadt egy magyar kormányfő.
2022. febr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Valahol mélyen megvetlek. MErt miközben az ukrán nép élet-halál közt lebeg, te megmaradtál igazi magyar parasztnak. Stíluskérdésekre ereszkedtél le.

Látod kérdező, milyen keveset érsz valójában????

2022. febr. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"Csoda, hogy Putyin megunta a hülyeségét?"


Igazság szerint pont ezen filóztam én is. Nem mondom azt, hogy egyetértek Putyinnal, mert a háború nem megoldás semmire, de ha az Ukrán kormányzat velük ezt a provokatív kommunikációt játszotta évekig /évtizedekig?/, akkor nem csodálom, hogy Putyin begőzölt...

2022. febr. 25. 16:10
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Putyin még szép, hogy csendben ül, ő indított háborút.

2. Ahogy zelenszki úgy az egész ukrán nép teljes joggal renénykedhet külső segítség után, hisz ők már háborúban állnak már aki még nem menekült el, nekik mindegy, nem tudják mi vár rájuk. Nagyon más egy olyan helyzetből mint amiben te vagy vagy szinte* akárki más.

2022. febr. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#3 Megértem az álláspontodat, de tisztán elméleti a kérdés. Nem emlékszem olyan példára még a történelemben, hogy háború során valaki úgy várta el a segítséget más országoktól, hogy provokatív megjegyzőket tett rájuk.
2022. febr. 25. 16:11
 7/10 anonim ***** válasza:
18%
Nem a nép választotta meg, hanem Amerika bohócnak. Mindig is így működött Ukrajnában a szavazás - csalással a legfelsőbb fokon. Emiatt mentem csak 1x szavazni életemben. Teljesen felesleges.
2022. febr. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem kárdező te nem értetted meg amit írtam 3-as válaszadóként. Sőt, nem is vagy abban a szellemi kategóriában, hogy megértsd. Amikor leírtad, hogy egyetértesz putyinnal, kiírtad magad a civilizőált emberek táborából. Megjegyzem, már akkor lőtszott rajtad, hogy fasiszta buta szardarab vagy, amikor kiírtad ezt az erkölcsileg látszólag finnyás, valójánban az egész nyugati világ értékrendjét sárba tipró szemét kérdésedet.
2022. febr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én nem írtam olyat, hogy egyetértek Putyinnal. Olvasd el a teljes mondatot: "Nem mondom azt, hogy egyetértek Putyinnal". Én csak azt mondom, hogy megértem, hogy ha az oroszokkal is ilyen módon kommunikáltak évekig, akkor nem csodálom, hogy bajba sodorták magukat... És mielőtt félreértenéd ezt is, a többes számot nem a népre értem, hanem az ukrán kormányzatra. A háború elkerülhető lett volna, ha változtatnak a kommunikációjukon pozitív irányban.
2022. febr. 25. 16:20
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#8 ne húzd fel magad. Vannak sokkal rosszabbak.

[link]


"Közmédiáról" is jöttek "hírek".

2022. febr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!