Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha Oroszország teljesen...

Ha Oroszország teljesen bevenné Ukrajnát és vége lenne a háborúnak, akkor Magyarország számíthatna valamire Kárpátalja kapcsán?

Figyelt kérdés
Tehát, ha vége lenne a háborúnak, Oroszország teljesen legyőzné Ukrajnát és megkezdődne minden vizsgálata, akkor Magyarország számíthatna valamire, ha Oroszország pártját fogja, Kárpátalja, illetve a trianoni békediktátum kapcsán?

2022. febr. 25. 23:41
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%
Banyek annak örülj, ha nem rohanja le Putyin Magyarországot, ne Kárpátaljázz te féleszű...
2022. febr. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
78%

alig 35 napja van vissza orbánnak.

bírd már ki.

és persze fogd fel, hogy azért mert orbán putyin párti, magyarország nem az.

az oroszokra elszigetelődés és embargó fog várni.

2022. febr. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

#1.

Oroszország Magyarországgal jó viszonyt ápol és nem is érintett a konfliktusban.


Még én vagyok féleszű...

2022. febr. 25. 23:44
 4/31 A kérdező kommentje:

#2.

Egy középkor eleje óta erős nemzetet nem lehet egyik napról a másikra lebénítani. Amúgy az írásodból látszik, hogy mennyire komoly diplomáciai szakember lehetsz...

2022. febr. 25. 23:45
 5/31 anonim ***** válasza:
93%

Bizony, féleszű vagy!

Ha Oroszország elfoglalná Kárpátalját, akkor magának megtartaná. Ki az a hülye, aki azért küldi halálba a katonáit, hogy egy csöndben lapító másik országnak adjon belőle?

2022. febr. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Ahogy látom ezen az oldalon gyűlnek a megmondóemberek. :-) Csak nehogy nagyot koppanjanak, ha nem az nyer, akit ők megjósoltak.
2022. febr. 25. 23:47
 7/31 A kérdező kommentje:

#5.

Tudom, ezen az oldalon már megtudtam egy csomó válaszolótól, hogy egy gyökér, állat, idióta, barom, balf@sz vagyok. Nem tudsz újat mondani. Bár te biztos komoly külpolitikai elemző vagy. :-)

2022. febr. 25. 23:49
 8/31 anonim ***** válasza:
74%
Kárpááááátaljaaaa ahhh, ti erre rárántotok ilyenkor?
2022. febr. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

#5.

Egyszer már lemondtak róla, csak Kádár nem kérte.

2022. febr. 25. 23:50
 10/31 anonim ***** válasza:
80%

9-re:

Ha ilyen hülyeségeket elhiszel, akkor kezeltesd magadat.

2022. febr. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!