Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Segítetek valamilyen úton-módo...

Segítetek valamilyen úton-módon a beérkező ukrán menekülteknek?

Figyelt kérdés

Több településen is szerveznek gyűjtést: szendvicsek, tartós élelmiszer, takarók, hálózsákok, babaápolási dolgok, pelenka, tisztálkodószerek stb...

Majd buszokkal viszik a határra.


2022. febr. 27. 12:24
A kérdező szavazást indított:
Nem, engem nem érdekelnek a menekültek.
Eddig nem terveztem de lehet ezek után utánajárok van-e a közelben gyűjtés.
Igen, segítek egy kisebb vásárlással, pár dologgal.
Igen, segítek nagyobb vásárlással, több dologgal.
Segítenék de sajnos anyagi helyzetem miatt nem tehetem meg.
Segítenék de a környékünkön nincs ilyen gyűjtés.
25 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szabin vagyok lenne időm segiteni.

37F

Gyms megye

2022. febr. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nem csak 18-60 közötti férfiak vannak, hanem kisgyerekek sőt babák is...

Ők aztán nagyon tehetnek erről az egészről.

2022. febr. 27. 12:33
 3/18 A kérdező kommentje:

Mivel én nem tudok szavazni a saját kérdésemre:


Én egy kisebb vásárlással segítek mert sajnos anyagi helyzetem nem túl jó és így is szomszéd városba kell majd átvinnem a cuccokat.

Van egy hálózsákom amit már nem használok de jó állapotú, azt elviszem.

Meg helyi boltban veszek pár tartós élelmiszert, tisztálkodási szereket, csokit gyerekeknek.

2022. febr. 27. 12:35
 4/18 anonim ***** válasza:
50%

Az 1-es válaszoló gondolom már az ukrán határ túloldalán van, hogy fegyvert fogjon.

A környéken gyűjtésről még nem tudok. Pénzt küldtem a magyar és ukrán Vöröskeresztnek.

2022. febr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
54%

Miskolciként még ebből nem érezni úgy semmit, a másik meg hogy ne nekem kelljen már fiatal egyedülállóként 250e ft-ból bármiféle támogatást állni. Én főként a benzinárra készülök lelkileg, és arra drágulásra amit majd lenyelet velünk a magyar kormány, egyéb ürüggyel...

Pakolják csak a kamiont a Spar, Tesco üzletei úgyis olyan drágák a termékeik mint a szar.

29F

2022. febr. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Húúú tényleg, az utalást kifelejtettem a listából, utólag meg már nem tudom betenni :(
2022. febr. 27. 12:37
 7/18 A kérdező kommentje:

Én is egyedülálló fiatal vagyok viszonylag a 33 éves korommal és jóval kevesebb pénzből élek, de egy 4000-5000 forintos vásárlást azért még megengedhetek magamnak.


Tudom nem sok, de hátha sokan visznek ilyen kis "csomagokat" és akkor a sok kicsi sokra megy elven lehet egy egész megtömött mikrobuszt tud indítani egy kisváros ami már nem rossz dolog és szép gesztus.

2022. febr. 27. 12:40
 8/18 anonim ***** válasza:
16%
Az 5-os egy tipikus önző baloldali miskolci panellakó lehet.De autóra meg benzinre tellik neki..Mi nagy bevásárlást csináltunk,utaltunk s ha kell még utalunk 100-200.000-et..Mert velünk is bármikor megtörténhet hasonló...
2022. febr. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
57%
Én önkéntesként segítek a határon. Kivettem két hét fizetetlen szabit. Ennyi fér csak bele sajnos.
2022. febr. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
52%

#8

Nem kötekedésként mondom, csak ha meg nekünk kell segítség nem biztos hogy mindenki kap.

2022. febr. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!