Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok, hogy az ukránok...

Mit gondoltok, hogy az ukránok sorra verik ki az oroszokat a legfőbb ukrán nagyvárosokból (Kijev, Mariupol, Kharkiv) és olyan nagyok az oroszok veszteségei, hogy Putyin már a béketárgyalásért könyörög?

Figyelt kérdés

2022. febr. 27. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

"Putyin béketárgyalásért könyörög"


Ja, azért állította készen létbe a nukleáris erőket. :D

2022. febr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Nekem mindegy ki könyörög kinek, csak legyen béke.👍
2022. febr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Vesztett 4500 embert a 900 ezer fős hadseregéből. De ja vesztésre áll😅 mesélj még!


Ám élesítette az atomfegyvereiket , amit szerintem Németországnak vagy Amerikának szánja.

2022. febr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szó sincs arról, hogy Putyin béketárgyalásokért könyörögne. Egyszerűen csak arról van szó, hogy elszámolták a várható ellenállás mértékét, illetve mivel most nem egy kaukázusi vagy hasonló országot támadnak amit mindenki elítél, hanem egy európait, ezért nem lehet lebombázni Kijevet és a nagyvárosokat, nem figyelve a polgári áldozatokra illetve az orosz cél, tehát egy oroszbarát kormány felállítása ezután sokkal nehezebb lenne, ha így tennének. Különösen, hogy jelenleg nem a két szakadár megyének az elfoglalása zajlik, hanem az egész országé, vagy legalábbis azoké az adminisztratív központoké, ahol mégis csak úgy tűnik, hogy olyan emberek élnek, akik nem feltétlenül gondolják, hogy az Orosz Föderáció nyugati tagállamaként jobb lenne nekik.
2022. febr. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hiszem, hogy békéért könyörög, csak kicsit alábecsülte őket. Biztosan van még a tarsolyában más is.
2022. febr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

Az oroszok óriási túlerőben vannak.


Putyin azért sürget tárgyalást mert nem akarja szétlövetni Ukrajnát

2022. febr. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért az ukránoknak sem kell mindent elhinni. Pszichológiai háború, hogy az orosz katonák szülei hassanak Putyinra, valamint bent Ukrainában növeli a morált.
2022. febr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!