Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek is kitör a III....

Szerintetek is kitör a III. Világháború?

Figyelt kérdés

Ahogy követem az új és új híreket, hát elég valószínűnek látom, hogy ki fog. Főleg, hogy most Putin bejelentette videón, hogy készültségbe lettek helyezve az Orosz atomfegyverek a Nyugati "fenyegetések" miatt.


Tudom, hogy Orbán védi az országot, és nem megy bele a háborúba, de, ha kitör a III. Vh. Akkor nem Magyarországon fog múlni, hogy harcol-e, mert a NATO miatt kötelező lesz.


Én egyik oldallal sem vagyok! Se Ukrajna mellett, se Oroszország mellett!


És szomorú, hogy ez megtörténik..


Ha kell én a hazámért fogok harcolni. És mindent megteszek.(18f)


Szerintetek reális, hogy kitör?



2022. febr. 28. 07:22
A kérdező szavazást indított:
Igen, ki fog törni!
Nem fog kitörni!
47 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
2022. febr. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Ezek fizetett trollok, vagy mi van ezzel a sok madarral?
2022. febr. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Nem fog, lényegében az orosz csapatok bevonulása, szakadár államok "védelme" volt az ürügy Putyinnak, hogy megindítsa a III. Világháborút.

Már 1-2 éve tudjuk, hogy ez be fog következni, többek közt ezért is épül (mert még nem fejezték be), Zalaegerszegen a tank- harckocsi gyár.


Ne akarj frontra menni, főleg ne magyar fegyverekkel, amik a II. Világháborúból maradtak itt.

2022. febr. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kretens ***** válasza:
42%
Akkor miért nem fogott össze a fél világ és ajvékolt mikor az orosz kisebbséget terrorizálták at Ukránok a dombasszban???Ja erre nem tudnak válaszolni.
2022. febr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem terrorizálta az orosz kissebséget, hanem orszország fegyverre tolta az ottani orosz oligarhákat / "maffia" vezéreket, akik független országot akarnak kiharcolni maguknak ukrajna területén.

Ők robbantották fel pár éve egy fegyver raktárt, és harcolnak ukránokkal már lassan 10 éve.

2022. febr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
87%
Ha kitör, a negyediket megint kőbaltákkal vívjuk majd.
2022. márc. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!