Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mekkora a valószínűsége...

Mekkora a valószínűsége annak, hogy Putyin belebukik ebbe a kalandor akciójába (akár külföldi támadás-, akár belföldről – pl. tábornokok által – történő megpuccsolás-, akár egy orosz népfelkelés következtében)?

Figyelt kérdés

2022. febr. 28. 17:01
A kérdező szavazást indított:
Nagy
Közepes
Kicsi
50 szavazat
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
85%
Putyin diktátor, aki a politikai ellenfeleit börtönbe dugja, az ellene tüntetőket szétvereti, stb. vagyis alapból nem kell félnie, legfeljebb csak akkor, ha oroszok milliói mennek ki tüntetni ellene az utcákra.
2022. febr. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
86%
Már lakóházat is rakétázik, többszáz halott!
2022. febr. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
79%
Zérus.
2022. febr. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Nem sok, mégis csak az orosz népről beszélünk ami elég sok mindent képes és kénytelen elnézni az éppen aktuális diktátorának.
2022. febr. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Én nem tudom, hogy ezt a 70 éves, alig 170 cm magas kis rohadékot miért nem tudja már valaki likvidálni végre...
2022. febr. 28. 17:12
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

Fene tudja. Ebből nem fog tudni jól kijönni.

Lehet, hogy megtartja a hatalmát erővel, de, az országa belebukik, bár ilyenkor már a belső ellenséget is figyelembe lehet venni, hogy a sajátjai fogják kicsinálni. Nagyon elszámolták ezt, bárki is volt, de nem jött be!

2022. febr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
76%
5: nem egy szimpatikus figura, de jöhet helyette egy részeges Jelcin-féle alak, vagy még szélsőségesebb, vadabb arc, szóval nem biztos, hogy jól fogunk járni, ha egyszer lelép vagy elpatkol
2022. febr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
82%
7-es, ha Putyint le is váljták, elrettentő példa lehet, mindenkinek, aki követi, hogy ezt már ne!
2022. febr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
23%

Az oroszok túlnyomó többsége egyetért Putyinnal, de ez ne zavarjon senkit.

Mivel hivatalosan semlegesek vagyunk, illene pártatlanul tájékoztatni, de én még egyetlen ruszki hírt sem láttam, csak ukrán menekülteket, meg rémült civileket - érdekes, amikor az USA támadta le Irakot, Líbiát, Afganisztánt, akkor egyetlen ilyen ruportot sem lehetett látni, pedig rengeteg volt az áldozat.

Ez így egyszerűen kábítás mindkét esetben, nem híradás.

2022. febr. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
91%

9-es, engem zavar, de nagyon!


Én speciel több orosszal is együtt dolgozok (külföldön, bankban), és érdekes pont az ellenkezőt mondták, mint te, ráadádúl már egyre több erős embere sem áll mellette! De biztos beszéltél az összessel és neked van igazad!

2022. febr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!