Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem értem, amikor ilyen van,...

Nem értem, amikor ilyen van, akkor miért nem mozdul meg az egész ország? Miért hagyják ezt az emberek tettek nélkül?

Figyelt kérdés
[link]

2018. aug. 8. 18:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Mert a fidesz egy rühes párt.
2018. aug. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Viccelsz? Ebben az országban összetartás? Három ember négy felé húz.
2018. aug. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
45%
Amikor azt mondtam az MSZP szavazóknak, hogy érdemesebb a Demokratikus Koalícióra szavazni, mert egy stabil párt, sokan letámadtak.Remélem érted az összefüggést.
2018. aug. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%

Mert a "turbókeresztény, nemzeti, magyarbarát" Orbán-kormány nemhogy az embereket, de még az ellenzéket is sikeresen egymásnak ugrasztotta, így nincs komoly összefogás, összetartás.

Az uszítás, gyűlölködés, önfényezés az keményen megy Orbánéknak.

A "nemzetiesítés" viszont egy óriási kudarc!


[link]

2018. aug. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 tgt ***** válasza:
77%
Kellett a hely a fideszesnek. Tisztára Kádár rendszer.
2018. aug. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%
Amit a cikk nem említ, az az hogy Rózsavölgyi Gábor egy sorosista zsidó migráns cigány muszlim libsi. Három független forrás is megerősíti, az origo a 888.hu és a pestisrácok. :P
2018. aug. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
22%
Ezt így is kell csinálni.
2018. aug. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
2010 óta hány száz ilyen eset volt? Lassan minden iskolában fideszes pártkatona az igazgató. Ha az előző kismillió alkalommal nem érdekelt senkit szerinted most miért fog?
2018. aug. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
31%

Kíváncsi voltam mi az elutasítás oka, miért neveztek ki másik személyt. Mert az iskola honlapján található dokumentumokban tényleg az szerepel, hogy mind a szülők, mind a tantestület a régi igazgatót támogatta. Akkor is, ha mindkét szervezet a másik jelöltről is elismerően írt véleményt, annak pályázatát is megfelelőnek tartotta, az ő személyét is alkalmasnak tartotta igazgatónak, az iskolában szerzett tapasztalat a régi igazgató javára billentette a mérleget.

Sokat kellett keresnem, eddig csak ezt találtam: "Közleményük szerint a döntésben komoly súllyal vették figyelembe azt a tényt, hogy a Debreceni Tankerületi Központ Rózsavölgyi Gábor pályázatát nem támogatta a 2016/2017-es és 2017/2018-as tanévek fenntartói törvényességi ellenőrzéseken tapasztaltak alapján. A lefolytatott ellenőrzés a jogszerű működés hiányát állapította meg a tanórák megtartása és helyettesítése, a pedagógusok feladatkiosztása, továbbá az intézményi dokumentumok koherenciája vonatkozásában, és megállapította, hogy az intézményvezető a felmerült problémák kezelésekor nem hozott megfelelően intézkedéseket."

[link]

- de ez a szöveg szerepelt más forrásban is idézetként.

Ha van bárkinek információja az indoklásban szereplő dolgokról, szívesen hallanám.

Egy dolog volt még a cikkekben, hogy még nem biztos, hogy a másik jelölt megnyerte az igazgatói pályázatot. Az is lehetséges, hogy az előző évekhez hasonlóan a pályázat eredménytelen lett és megint újat kell kiírni jövőre. Már ha azóta nem lett végleges a döntés, de erre nem találtam semmit.

2018. aug. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 tgt ***** válasza:
90%
Persze, meglesz az indok, hiányos adminisztráció, a szabadságot tömbök nem voltak mind aláírva, és az iktatószámok helyenként nem stimmeltek. De nagyon kilóg a lóláb, a pártkádernek kellett helyet csinálni.
2018. aug. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!