Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Putyin politikailag úgy...

Putyin politikailag úgy viselkedik mint egy durcás hisztis kamasz hülye gyerek?

Figyelt kérdés

Atombombával meg nukleáris fegyverrel meg minden tömeg irtó fegyvert bevett a világ ellen ha nem lehet az övé az utolsó szó?

Nekem úgy fest


2022. márc. 1. 23:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Igen, de szerencsére úgy néz ki az USA elpicsázza.
2022. márc. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Nem.Úgy viselkedik, ahogy az érdekei megkívánják.Mint ahogy pl. az USA is.
2022. márc. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Egyszerűen pszichopata, nem lehet másképp nevezni. Csak az lehet a megoldás amit ő akar, más nem jó,csak épp életekkel játszik, miközben egy kisgyerek vagy kamasz,a szülei idegeivel.
2022. márc. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
3 Jéé, mintha az ukrán elnökről olvasnék.
2022. márc. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

De komolyan ha veszélyesre fordulna a helyzet nincs aki megállítja?

Nagy befolyással rendelkező emberek akik neki dolgoznak biztos nem akarnak meghalni majd le állítják amíg nem késő nem lehet egy egész világot fenyegetni

2022. márc. 1. 23:23
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

Amerikának sem tetszene ha a szomszédjába Oroszország akarna letelepedni valamilyen katonai szövetség által.

Jobb lenne ha Ukrajna nem akarna csatlakozni sem az EU-hoz sem pedig a NATO-hoz. Nyilván Oroszország nagyobb biztonságban érezné magát ha “ semleges” de legalább is kevésbé veszélyes szomszédja van.

Nem azt mondom h egyetértek a háborúval ezt ne értsetek félre!!!

De ha Amerika rohan le valakit mindenki veregeti a vállát “ ügyes vagy! elhoztad demokráciát, békét …”

2022. márc. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Értem
2022. márc. 1. 23:29
 8/12 anonim ***** válasza:
22%
#6 Nem pont emiatt akarnak a NATOHOZ csatlakozni, mert ugye bár most milyen egyszerűen megtámdta őket. És mivel "semleges" nincs ki támogatja. Én ezt hallottam amúgy, hogy az oroszok miatt akarnak, hogy legyen biztosangosabb nekik.
2022. márc. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

a hatosnál a pont.

énis így vagyok vele

2022. márc. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#6: "Amerikának sem tetszene ha a szomszédjába Oroszország akarna letelepedni valamilyen katonai szövetség által."

Volt is már ilyen: 62-ben a kubai rakétaválság, akkor közel állt a világ egy atomháborúhoz. (Az más kérdés, hogy az USA korábban már Törökországba telepítette a SZU-t célbavevő rakétáit.)

2022. márc. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!