Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ennek az ukrán nagykövetnek a...

Ennek az ukrán nagykövetnek a magyar népnek történt beszólogatása és fenyegetőzése után csak nekem jutott olyan gondolat eszembe, hogy "megérdemeltétek amit kaptatok a ruszkiktól"?

Figyelt kérdés

pedig eddig maximálisan az ukránok mellett álltam és elitéltem az ruszkik agresszióját, de most rendesen elgondolkodtam.


pátyolgatunk itt több mint százezer ukrán menekültet és brutál összegű segélyeket küldünk és akkor ez a hála?


2022. márc. 4. 20:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
50%

11: Te írtad ezt?: "Nálunk meg kommunista KISZ-titkárok, meg MSZMP tagok, főleg most. Az jobb?"

Erre lett példának hozva Gyurcsány, akinek sokkal nagyobb pozíciója és hatalma volt a KISZ-ben, mint egy iskolai KISz-titkárnak.

Az meg, hogy ki volt MSZMP tag: A korábbi MSZP-s kormányokban és képviselők között nagyon sokan, de a mostani ellenzéki pártokban is ülnek jópáran.

2022. márc. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!