Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hétfőn megint béketárgyalás...

Hétfőn megint béketárgyalás lesz? Mi ezeknek az értelme, és egyáltalán komolyan veszik?

Figyelt kérdés

2022. márc. 5. 21:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyre kevésbé veszi ezt komolyan bárki is.
2022. márc. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Humor Herold ***** válasza:
100%

Ezekről a béketárgyalásokról a médián keresztül értesülsz.Valószínű nem minden percében van jelen a média.Esetleg utána a szóvivők nyilatkoznak.Ami nem feltétlenül a teljes valóságot tartalmazza, lehetnek olyan dolgok is amiről szó esett ugyan, de nem mondják el.A másik pedig az hogy a média kedve szerint adhatja tovább a népnek.Felturbózva, felruházva figyelemfelkeltő tulajdonságokkal.

Úgyhogy nem tudhatjuk mi zajlik és hogy mennyire van értelme.Ahogy a háborúban is a média szemén keresztül vagyunk jelen.Ami nem mindig garancia a valóságra, ezt 1 hét alatt is többször is megtapasztalhattuk!

Lehet úgy tűnik hogy semmi értelme...aztán egyszer csak bejelentik hogy megegyeztek.És máris lett értelme.

2022. márc. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
22%
Nem tudom, de igazán ledobhatnák már az atomot.
2022. márc. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 hypno ***** válasza:
100%
Ahogy halad előre a háború egyre kényelmetlenebb mindenkinek így egyre nagyobb lehet a kompromisszum készség.
2022. márc. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
megy az információ cserebere.
2022. márc. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
Vagy az van amit putyin akar, vagy porig bombázza. Kb. erről szól a tárgyalás.
2022. márc. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
#6 pontosan. Ma olvasta párom, hogy Putyin azt mondta ne bombázzák Oroszország különböző részeit, hogy az ott élőket ki tudják szabadítani és egy biztonságosabb helyre vigyék, de pont akkor kezdtek el ott bombázni, amikor az emberek el tudtak voln menni. Még ha Putyinnak is lenne igaza, meg mit tudom én. De,hogy életeket tegyen tönkre, mert nem úgy van ahogy ő akarja nagyon felháborító.
2022. márc. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%

Igen, aki rosszul szerepel, azt kivégzik az ukránok. Így fogynak a szereplők, mint egy jó Shakespeare darabban.


[link]

2022. márc. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

8-as, ezt én is olvastam (a Blikk honlapján), és teljesen megdöbbentem.

Ha Janukovics embere volt (mert a Blikk ezt is írta), akkor hogyhogy őt küldték tárgyalni? Mért nem olyat küldenek, aki megbízható? Egyáltalán, miért gazdasági szakembert küldtek? És ha ott ül egymással szemben a két delegáció, akkor hogyan tudott információkat átadni? És ő egyáltalán honnan rendelkezett bizalmas információkkal? És ezek az információk miről szóltak? Jelenleg a csapatok mozgása, helyzete, állapota a legérzékenyebb információ. Erről miért tudna bármi lényegeset?

2022. márc. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok. El írtam, nem Oroszország,hanem Ukrajna városait...
2022. márc. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!