Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha Ukrajnában olyan irdatlan...

Ha Ukrajnában olyan irdatlan nagy orosz agresszió van, hogy lehet az, hogy a LIVE kamerák éjjel-nappal nem mutatnak semmit?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=HIPNVm6lNfM


Direkt rászoktam nézni ezekre az online youtube élő webkamerákra és soha mégcsak egy katonai járművet se láttam nemhogy lövöldözést.

Most este 11 után is ránéztem és semmi pedig tudtommal ilyenkor vannak az esti bombázások.



2022. márc. 5. 23:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
Komolyan vannak még olyanok, akiknek bizonyítani kell, hogy ténylegesen támadnak az oroszok? Vannak bajok az átlag magyarok fejében, nem is kicsit.
2022. márc. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%
Én is pont ezt a kérdést akartam kiírni de megelőztél. Ez számomra is furcsa volt. Sztem azért mert mindig más területeket támadnak és egy helyen csak ritkán van harc. De az is lehet hogy a média kicsit fel is fujja. Egyébként én is csak egy kivágott jelenetett láttam mikor robbantottak egy nagyot Kyjevbe. De amúgy tényleg semmi jele háborúnak a liveokon
2022. márc. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Mariupolban vannak most harcok, onnan keress élő kamerát.
2022. márc. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Kyiv felé még csak közeledik a harc.
2022. márc. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
28%
Nincs ott semmilyen agresszió. Elkezdtek náculni, meg nyelvtörvényeket hozni, Putin meg az orrukra koppintott, hogy eddig és ne tovább. Az elnökük meg megkaphatná a GoldenGlób díjat.
2022. márc. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%

Itt láthatod élő térképen, hol vannak éppen harcok:


[link]

2022. márc. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Valaki linkelne élő közvetítést Mariupolból?
2022. márc. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%

Na ezt kerdeztem az előbb, de tényleg van aki még nem hiszi el ami az orra előtt zajlik.

Szerintem menj ki és győződj meg a saját szemeddel

2022. márc. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
Ahol bombázás, harcok vannak, ott tipikusan lehal a net, mert megsérülnek a net vezetékek, mobiltornyok, szóval élő kamerát ilyen helyről ritkán fogsz látni praktikus okokból.
2022. márc. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
45%
4: Kijevnek hívják a várost.
2022. márc. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!