Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Putyin fanatikusok! Jó emberne...

Putyin fanatikusok! Jó embernek tartjátok magatokat? Ha igen megindokolnátok, hogy Putyin támogatása mellett hogyan gondolhatjátok azt, hogy jó emberek vagytok?

Figyelt kérdés
2022. márc. 7. 12:53
A kérdező szavazást indított:
Putyint támogatom, jó embernek tartom magam (kommentben kifejtem miért)
Putyint támogatom, nem tartom magam jó embernek
16 szavazat
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
+ Mielőtt valaki felhozza nyugatot a kérdésem nem rájuk irányul. Észrevettem, hogy ilyen kérdéseknél egyesek mindig nyugattal próbálnak mentegetőzni. A kérdésem csakis Putyin támogatására irányul.
2022. márc. 7. 12:54
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Valahol egyik sem jó.Nem tudom mennyire vetted észre azt ,ha megnézel egy filmet, ott mind a pénzről ,vagy az aranyról szól.

A háttér sikere elsősorban a tömegtől indul meg, hogy mit tudsz elhitetni velük.Ha te elhiszed azt ,hogy a pénznek vagy az aranynak van értéke, és képes vagy e ölni egy papírért vagy egy nemesfémért, akkor az már siker, és tevékenykedhet a hattér a tömeggel.

Ilyenre használja fel a médiát.A média tulajdonképpen egy hadieszköz.Meglátod ,ha háborút akarok csinálni,azt csinálom ,hogy azonnal bemondom a tvbe a rádióba ,hogy az oroszok megtámadták a nyugatot, minden 18-4o év közötti férfi jelentkezzen katonának.És hidd el a férfiak 9o % azonnan menni fog.Lényegtelen ,hogy az orosz támad vagy se.Bemész katonának, a kezedbe nyomnak egy fegyvert és visznek is ki mezőre kaszabolni a másikat.A háttérben lévők meg profitálnak belőled ha előrenyomulsz.

Ez mind elsősorba rajtunk múlik, mit hiszünk el.Hogy érdemes e eszmékért harcolni, vagy éppészel felfogni ,mi helyes ,és az alapján cselekedni.

2022. márc. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Az a baj kérdező, hogy a hozzád hasonló 2-bites emberek logikája szerint, aki nem hajlandó Ukrajnát támogatni, az csakis kizárólag Putyint támogatja, az aki nem hajlandó ukrán zászlokkal bohóckodni, az imádja a háborút, imádja, hogy ártatlan emberek halnak meg. Ha bárki bármilyen rosszat mer mondani szegény mártír Ukrajnára, az csakis kizárólag Putyin mellet érvel, orosz propagandát nyom. Az aki kimeri nyilvánítani, hogy Ukrajna, egy mesterségesen létrehozott életképtelen ország és kb a jogállamiság egy feketeafriaki országéval összehasonlítható az is csak orosz propagandát nyom, aki kimeri mondani, hogy Ukrajnában az emberek alapvető igényeit nem tudják kielégíteni, az is csak orosz propagandát nyom és Putyin imádó.

Szomorú, hogy ilyen 2-bittes nívóra eset vissza a közgondolkodás.

2022. márc. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%

Előttem már leírták, de én is csak azt tudom mondani, hogy ha az ukránoknak nem nyaljuk ki a seggét, akkor rögtön "Putyin fanatikusok" leszünk. Pedig a világ nem fekete és fehér.

Én pl. egyik oldalt sem támogatom. Nem tartom helyesnek hogy Putyin támadást indított, de azt sem tartom helyesnek, hogy Zelenszkij mártírt játszik, miközben folyamatosan provokálja a nagyhatalmakat. De a szankciókat is túlzónak és értelmetlennek tartom. Az is már konkrétan gyerekes viselkedés, hogy a Coca-Cola nem vonta ki a termékeit Oroszországból, ezért még az ukránok kezdték el bojkottálni a terméket, mint ha ők bármi rosszat is csináltak volna. Ahelyett, hogy az ukránok megköszönnék hogy ennyien kiállnak mellettük, még követelőznek és támadják azokat, akik nem így tesznek. Ez szerintem undorító viselkedés tőlük, én egy ilyen néppel nem tudok együttérezni és nem tudom támogatni őket. Ezzel együtt elítélem Putyin agresszióját is, hiszen mindig van egy békés út is. Az erőszak és egymás legyilkolása nem megoldás, nem vezet sehova.

2022. márc. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Vicces, hogy próbáljátok folyamatosan körbemagyarázni a dolgokat, amikor a kérdésem egyértelmű és világos volt. Ha nem tartjátok magatokat Putyin fanatikusnak, akkor szimplán nem kellene válaszolnotok a kérdésemre. A kérdésem azokhoz szól, akik nyíltan éltetik Putyint (jó páran vannak ilyenek).
2022. márc. 7. 13:29
 6/16 anonim ***** válasza:
Amúgy nem értem az ukrán politikát se.Logikusan ,ha egy országot megtámadnak, ott nem kéne azonnal behívni a férfiakat katonának?Marmint ,hogy köteles katonaságra kényszeríteni a lakosságot?
2022. márc. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
41%

Nekem hitler volt a személyes kedvencem.


Putyin se rossz. Haljanak meg csak az emberek. Túlnépesedés van. Jöjjenek ide is ölni.

2022. márc. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
44%

Röviden:Európában erőegyensúly alakult ki a világháború után,ami még a SZU felbomlása után is megmaradt.viszontvaz utóbbi évtizedben a NATO elkezdett terjeszkedi,hiába is próbáljátok tagadni.a mistani helyzetért amerika és nyugat európa tehet,Putyinnak nem hahytak választást.

És most kifejtheted hogy miért rossz ember, érdeklődve figyelek.

2022. márc. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%
5 Hol látsz te itt olyan embereket, akik éltetik Putyint? Biztos van pár ilyen ember, de erősen kétlem, hogy pont belefognak botlani a te kérdésedbe.
2022. márc. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
57%

Figyelj ,elsősorban tudom azt ,hogy a kelet sokkal keményebb vilagot fog hozni, de úgy gondolom ,hogy helyes útra próbálják terelni , elsősorban Európát.Ha egyszer odáig el tud jutni.

Azt tudom, hogy a nyugat mindenbe próbál hazudozni.Csak egy egyszerű tény, hogy a nyugat nem fogadja el a magyar történelmet ,hogy mi Mongóliából szarmazunk és a hunok leszármazottai vagyunk, és hogy valamikor a Világ legnagyobb hódító voltunk.Ez úgy az oroszok úgy a kínaiak elfogadják.

Ez ugyan így van a piramisokkal is.A nyugat titkol valamit a piramisok körül, és mindent meg is tesz annak érdekében ,hogy ez így is maradjon.

Már csak ezt megnézem, úgy gondolom hogy a helyesebb utat választják.

A masik az, hogy az oroszoknak semmi okuk rá ,hogy támadják a nyugatot.Úgy Kínának úgy az orkszoknak meg van mindenük fémek fosszilis anyagok, szén ,gáz.Ami a nyugatnak egyre jobban kell.Itt inkább az a kérdés ,ha az oroszokat nem tudjuk ,hogy meg támadni, mit fognak csinálni a fogyasztói réteggel ,aki nem tudja magát eltartani...

2022. márc. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!