Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Great reset, Emberiség 2.0,...

A Great reset, Emberiség 2.0, és a Simp jelenségről mi a véleményed?

Figyelt kérdés

Ezek létező folyamatok, vagy csak pihent agyú emberek agyszüleményei?


Simp jelenségről: https://www.youtube.com/watch?v=WBoGao2oxhE


Great reset-ről: [link]


Emberiség 2.0-ról: https://www.youtube.com/watch?v=BIFnmuVxG_Q



2022. márc. 7. 18:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
47%

Láttam, csak veled ellentétben értelmezni is tudtam. Ugyanis az egész arról szólt, hogy jó pár szektorban egyre több ember a bérlést, kölcsönzést választja, és ez a tendencia erősödik az utóbbi évtizedekben.

Ettől még rengeteg másik szektorban ugyanez a jelenség nem is létezik, plusz irreális is lenne.

Komolyan nem értem, miért jó ez neked hogy valótlan hülyeségeket magyarázol bele dolgokba, csak hogy tudj mitől rettegni? Nézz inkabb egy horrofilmet!

2022. márc. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
58%
#11 Nem választják a bérlést, hanem rákényszerülnek.Nagy különbség.
2022. márc. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
53%

Van aki igen, van aki nem. Sokaknak egyszerűen kényelmesebb és gazdaságosabb pl autót bérelni amikor szüksége van rá, mint venni egyet.

De mindegy is, látom neked feleslegesen magyarázok. Annyira fekete fehérben látsz mindent, aminek köze nincs a valósághoz. Végeredményben mindig csak valami sarkított, általánosító ostobaságba futsz bele, aminek vajmi kevés relitása marad.

2022. márc. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nagy szavakat használsz egy szűzhöz képest
2022. szept. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!