Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinek milyen véleménye van az...

Kinek milyen véleménye van az "incel" jelenségről?

Figyelt kérdés

Szerintem az emberek általában csúnyák és szociálisan fejletlenek; képtelenek nőhöz jutni, ezért elkezdik utálni egyrészt a női nemet, másrészt az ismerkedés terén sikeres férfitársaikat.


Igazából én is ilyen helyzetben vagyok: bár jól nézek ki, 0 szociális életem van, és bár voltam nőkkel, örök második, pótlék vagy hasonló voltam számukra. Megcsaltak, átvertek, hazudtak, semmibe vettek. És ez megy tizenéves korom óta.

Jelenleg 22 vagyok.


De én mégsem a nőket meg a náluk sikeres férfiakat utálom, hanem inkább magamat.



2021. nov. 7. 17:38
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%
Mindig volt mindenféle jelenség, csak nem adtak azoknak ilyen idióta neveket.
2021. nov. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
78%

1. 100% igazság,és főleg a mentális betegségekkel kapcsolatosan.

Ráadásul a sót is ultraszuper tengerijóság néven adják el,tehát mindennek adnak valami nevet,ami piszok egyszerű.

Tán van még értelmes magyar ebben az országban?

Reményt adtál! :D

2021. nov. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Más irányba csatornázod a feszültséged és a szenvedésed, ennyi. Az incel a nőutálatba fogja, mert nekik így egy fokkal könnyebb. Primitív? Az, de megvan az alapja.


Ugyanis amit írtál, azaz "örök második, pótlék vagy hasonló voltam számukra", ma már általános. Ahogy az is, hogy az emberek kihasználják egymást és csak addig kell sokszor a másik, míg meg nem adja, vagy míg azt adja amire neki szüksége van. Ha ez elfogy vagy már nem kell, elhajítja mint egy játékbabát.


Női incelek is vannak ugyanúgy, ezen az oldalon is található belőlük jó pár.

2021. nov. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
95%
Az élet igazságtalan.
2021. nov. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
76%
3. Ilyet nem láttam még,sok sebből vérzőt igen de incel nőt még életemben nem láttam,még itt sem.
2021. nov. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem, nagyon sok mentális beteg ember van, és a társadalom nem fordít elég figyelmet ezekre. Még egy "egyszerű" szociális fóbiást, vagy depressziósat sem veszünk észre, nem hogy segíteni próbálnánk. Társadalmilag kéne komolyan venni, és kiépíteni valami hálót, ami segítene kiszűrni a segítségre szoruló embertársainkat. Ugyanez igaz a családon belüli erőszaknál, hajléktalan kérdésnél, stb, lehetne sorolni. A hajléktalanok nagy része az autista spektrumon helyezkedik el, csak nincsenek kiszűrve sem időben, sem sehogy.
2021. nov. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
66%

"Ugyanis amit írtál, azaz "örök második, pótlék vagy hasonló voltam számukra", ma már általános. Ahogy az is, hogy az emberek kihasználják egymást és csak addig kell sokszor a másik, míg meg nem adja, vagy míg azt adja amire neki szüksége van. Ha ez elfogy vagy már nem kell, elhajítja mint egy játékbabát."


Sz*r ügy, hogy sokan ennyit látnak a világból, mert volt pár rossz tapasztalatuk. Én egyik pasimat sem csaltam meg soha és minimum 2 éves kapcsolataim voltak. Az ismerettségi körömben is 80%-ja olyan a lányoknak, hogy az "igazira" várnak, ergo nem r*bancok. Az én barátnőim közül a házasságban élők sem kefélnek félre.

Nyilván ilyen nők is vannak, akik minden buliban mással mennek el. De hé, az ő életük, mióta is bűn a szex?


Az én véleményem az, hogy az incelek többsége valójában vagy gyökér, bunkó, agresszív, buta mint a se*gem (tehát minden éppeszű nő kerüli őket), vagy pedig csak egyszerűen csúnyák, nem jön be a kinézetük a lányok számára.

Az előbb felsoroltak mind olyan dolgok, amik miatt a nők többsége kikosarazhat egy srácot.

Továbbá van még egy dolog, a p*nciság. :) Mikor a szoknyánkon ülneka férfiak. Egy idő után baromi idegesítő tud ám lenni minden nő számára. Nem, nem kell bunkónak lenni ahhoz, hogy felszedj egy nőt, de erőt is kell sugározni, nem csak kiskutya módba átváltani, mint egy szolga. Ezt a kishitűséget minden nő megérzi.

2021. nov. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy visszatérve,nagyon sok dolog el lett nevezve.

Van hogy egy ember nagyon lent van,de ez nem azt jelenti hogy depressziós.

Max gondjai vannak,és meg kéne őket oldani.

Nagyon sokaknál minden rendben van,csak a 3 fontos terület valamelyikén baj van,pl munka,kapcsolatok,pénz, meg hasonlók.

Mind megoldhatóak,nagyon sokan bebizonyították már,úgyhogy nem kell rámondani mindenkire,hogy depressziós.

Illetve a "gyógyszereket" is így adják el,kvázi legális drogok.

Ahhoz,hogy valaki azt mondja,hogy az antidepi tabletták,és nyugtatók igenis segítenek,ahhoz nagyon sgghlyének kell lenni.

Átlagos magyarnak,amiből a legtöbb van és mi szégyenkezünk miattuk.

2021. nov. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
47%
A femináci férfigyűlőlet miatt alakult ki a nőgyűlőlet.
2021. nov. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
39%

Egyszerűen nem kell azokra ránézni,mindenki tudja hogy milyen gyerekesek,és még ráadásul milyen szinten radikálisak is a gyerekesség irányába.

És ragaszkodnak is hozzá.

Az,hogy léteznek feminácik,még nem jelenti azt hogy egy férfi sikertelen lenne,tehát nem ő miattuk alakult ki.

2021. nov. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!