Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A magyar népesség miért nem...

A magyar népesség miért nem tudott 100 milliós lenni, mint az orosz?

Figyelt kérdés
Mi az oka? Hogyan lehetett volna?

2022. márc. 9. 15:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
9-es vagyok, miért kell lepontozni? :D Ezért nem érem el az 5. szintet itt, mert a semmiért lepontoznak, meg néha holokauszttagadók, meg oltásellenesek is.
2022. márc. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én nem bánom, szerintem még így is többen vagyunk. Egy ilyen népből ez is sok, nincs összetartás, mindenki utálja ami más véleményen van, mint ő, keresztbe tesz neki, ha lehetősége van rá stb. Nem hiányzik ilyen emberekből 100 millió.
2022. ápr. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

12# és ez ki hibálya? A politikáé. Ha fideszre szavazol akkor agymosott birka vagy ha baloldal akármelyik pártjára akkor hazaáruló itt gyakorin látazik legjobban és általában aki ezeket mondja az a legnagyobb hazaáruló, birka stb mivel azt követi amit az ő általa itenített politikus mond.


Pl MZP győzzük meg az idióta falusiakat szövege. Vagy a gyurcsány show-os f@szság. Vagy az hogy egy olyan háborúba foglalnak az emberek állást ahol az egyik fél öli, szemvedteti a kissebséget és 8 éven át provokált egy nagyhatalmat USA segítséggel. A másik meg ahelyett hogy elitnézte volna tárgyalásokkal vagy ha drasztikusabban puccsal megtámadott egy országot.


Ja a legfontosabbat kifelejtettem egy nemzetet a hazaszeretet tartja össze hogy nemzet legyen a nacionalizmus előtt a király volt az össze tartó erő azelőtt az istenek és a nacionalizmus most meg ha szereted a hazád akkor idióta vagy mert az gáz. Ezért megy el mindenki nem azért mert nincs munka mert lenne csak egyszerűen nincs meg az amivel fejlődhetne az ország mert tud fejlődni


Ott van a 19.század az egészet forradalommal kisebb magyobb felkelésekkel töltöttük mert el voltunk nyomva a monarchia megalakulása után 30 évvel felhoztunk egy majd 600 éves lemaradást most csak pár évet kell behozni

2022. ápr. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
20 millió lehetett volna, ha nem lett volna tatárjárás, meg 150 éves török fennhatóság
2022. ápr. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!