Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Csak én érzem úgy, hogy a...

Csak én érzem úgy, hogy a kapitalizmus lába alatt is inog a talaj? Tavaszra nagy gondok lesznek, nemcsak Magyarországon.

Figyelt kérdés

2022. márc. 9. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
A kapitalizmus csak addig életképes, amíg nincs valamilyen krízishelyzet, válság.
2022. márc. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

#1

Számtalan válság volt már és mégis túlélte a kapitalizmus.

2022. márc. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%

Ez a cél! A Great Reset része az is hogy megszűnik a kapitalizmus, és a ma ismert pénz.


Ami most zajlik, az egy előre eltervezett forgatókönyv szerint történik, amibe a Covid mizéria is beletartozik.

2022. márc. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
#2 Állami beavatkozásoknak hála.
2022. márc. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Előre látható volt.


Én már tavaly októberben írtam ki egy kérdést ezzel kapcsolatban, de le lettem hurrogva hogy honnan szedem ezt a hülyeséget.. Aztán..


A kérdésem: https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-ker..

2022. márc. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%

Persze persze, a kapitalizmus a szakadék szélén.


De akkor mi lesz? Mire váltana a világ? Csak bukott rendszerek vannak még.

2022. márc. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%

5-ös

Én már legalább 2-3 éve mondom, hogy itt marha nagy b@*d meg lesz, de természetesen ugyanezt kaptam mint te is. Folyamatosan vészmadárnak neveztek meg negatívnak, volt olyan aki azt mondta, nekem tuti valami agybajom van. Hülyének néztek mikor elektromos autót vettem, mert paráztam az üzemanyagárak emelkedése miatt. Lehurrogtak mikor elmertem mondani, hogy a sok csok és babavárós mennyire bele fog bukni 5-10 éven belül. Kiröhögtek mikor azt mertem mondani, hogy az állam semmit sem ad ingyen még ha úgyis tűnik, azt ő majd kamatos kamattal fogja visszavenni! Lehet máshonnan, nem pont attól akinek adta, de visszaveszi!!!

Láss csodát, ma már nem röhögnek rajtam! :)

2022. márc. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!