Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az évszázad gazdasági világvál...

Az évszázad gazdasági világválságának kezdetén vagyunk, mégis alig-alig aggódik 1-2 ember miatta?..

Figyelt kérdés

Aki kicsit képben van a világpiaci árakkal az látja hogy k*rva nagy gáz körvonalazódik..

Több szektorban fel fognak borulni a kiadás/bevétel arányok, emiatt rengeteg cég és kisvállalkozás fog csődbe menni.. 1 éven belül megduplázódhatnak az élelmiszerek árai, az üzemanyagárak 6-700ft körül fognak mozogni.


A 2008-a válságból okulva nem merik hivatalosan kijelenteni hogy válság kezdődik, mert attól még nagyobb káosz alakulna ki.


A 2022-es év benne lesz a történelemkönyvekben azt szinte borítékolni merem!..


2021. okt. 9. 22:13
A kérdező szavazást indított:
2022-ben komoly gondok lesznek gazdaságilag.
Rémeket látsz, semmi gond nem lesz.
44 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
10%

Uurissteeeen vegeeeeee mindennekkkkk :))

1. Szerintem abszalut kozel sincs semmi hasonlo

2. A valsag ellen hoztak letre a bitcoint, ott van az elso blokkba bele egetve... Szoval ha jo helyre rakod a penzed nincs mitol tarts

3. Az elmult 10 evben mindig elmondtak hogy valsag lett azt nem lett... Szoval sztem most se lesz

4. Michael burry bacsi (cassandra) nem josolta meg meg, szoval meg nem lesz

2021. okt. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:
Akik a "semmi gond nem lesz"-re szavaztak, azok nyugodtan tegyék be ezt a kérdést a figyelt kérdések közé, és jövőre visszatérünk rá! ;)
2021. okt. 9. 23:08
 3/54 anonim ***** válasza:
89%

Az első sok hülyeséget ír.

Válság lesz, azt viszont senki nem tudja, hogy mikor.

A monetáris ciklusnak a végére értünk.

Újra kell indítani a rendszert.

Az, hogy most ez jövőre lesz, vagy 4 év múlva azt senki nem tudja.

A probléma inkább ott van, hogy az emberek döntő többsége pénzügyileg analfabéta.

Én személy szerint várok egy válságot, felkészültem rá. Tudom, hogy sokan fognak tönkremenni, viszont a jelenlegi pénzügyi rendszer amiben élünk ez így működik.

2021. okt. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
74%
A válság a legkisebb baj lesz, te is mentsd el a kérdést és majd nézz vissza...
2021. okt. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
#4 mik lesznek a nagyobb bajok?
2021. okt. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
58%

3.-as joket ir, a kerdezo viszont nem.

Teny, hogy a valsagok ciklikusak, es hogy a 10 ev novekedes utan varhato egy ujabb, ebben nincs semmi ujdonsag. Az, hogy mikor jon, az egy jo kerdes, 2 eve is vartuk, most is.

Pont ezert nem mond senki ertelmes ilyet (csak a kerdezo…), hogy most kezdodik a valsag, mert nem tudja senki elore, a pontos idopontja nem a racionalitason alapul, hanem egy nem vart lancreakcio kezdete.

Olyat mondani, hogy a megduplazodnak az elelmiszerarak megintcsak ugyanolyan legbolkapott ijesztegetes, mivel senki nem tudja, de a duplazodas elegge valoszinutlen.

Ahogy az is, hogy az evszazad valsaga lenne, ez is csak utolag, majd a vege utan derul ki.


Szoval az alapvetes igaz, az osszes tobbi komolytalan tippelgetes.

2021. okt. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
52%

Köszönjük a figyelmeztetést Mr. Pénzügyi 8 diplomás szakember.


Szerintem állj ki a Blahára egy táblával és egy hangosbemondóval és figyelmeztesd a szerencsétlen csőcseléket.

2021. okt. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:
#7 Legkésőbb jövő ilyenkor visszatérünk rá!..
2021. okt. 10. 09:53
 9/54 anonim ***** válasza:
88%
Így az évszázad második évtizedének elején elég meredek kijelentés, hogy a század legnagyobb válsága jön. Valószínű a hatásvadász fakenews szintű clickbait kijelentés miatt nem vesznek komolyan
2021. okt. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:

Pedig nem clickbait-nek szántam!


A COVID általi lezárások világszerte, nagyon komolyan bekavartak a gazdasági egyensúlyba, ami most fog visszaütni! A láncreakció már elindult, ami hamarosan érezhető is lesz.


Komolyan úgy gondolom hogy 2100-ig bezárólag ez lehet az egyik legkomolyabb válság, mivel sokan nem számoltak azzal hogy ezek a lezárások mit fognak okozni.. Viszont így később ebből okulva már nem fognak megengedni ilyen lezárásokat, akármilyen járvány is lesz, emiatt ilyen mértékű gazdasági összeomlás sem lesz már később!


Ergo hogy ez lehet az évszázad gazdasági világválsága, nagyon is reális!

2021. okt. 10. 10:39
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!