Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Putyinnak köszönhető csak,...

Putyinnak köszönhető csak, hogy az országok sorra szüntetik meg a vészhelyzetet?

Figyelt kérdés
Mert beintett az atommal?
2022. márc. 9. 23:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Milyen vészhelyzetre gondolsz, a Covid-félére?

Nem azért mert "beintett atommal", hanem mert

1. háborús helyzet van, ez sokkal tesközelibb az emberek számára, mint a láthatatlan vírus,

2. A média is inkább a csetepatéval foglalkozik, hiszen 3 éve covidozunk, már mindenki unja,

3. A lakosság nagyobb része már be van oltva, ha csak nem jelenik meg valami durva mutáció, akkor lassan le fog csengeni a vírus,

Biztos van még oka, nekem ezek ugrottak be így hirtelen.

2022. márc. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 sadam87 ***** válasza:
100%
Nem.
2022. márc. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez "Természettudományok" kategóriás kérdés?
2022. márc. 10. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1


Most kiderült, hogy 30 laboratórium van Ukrajnában nagyon veszélyes korokozókkal tele. Csak úgy beugrott, hogy Putyin igazából ez ellen a rendszer ellen küzd, a nagy terv ellen, vagyis hogy teljesen tönkretegyék a Földet ezekkel a biológiai fegyverekkel.

2022. márc. 10. 09:04
 5/12 sadam87 ***** válasza:

#4

Elismerésem! Amit írtál, az a teljesen alaptalan konteóknak és a tömény, hazug orosz propagandának olyan magas szintű vegyítése, amire még nem láttam példát! (Pedig vannak még komoly próbálkozók!)

2022. márc. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

5


Pontosabban szlávírtó kórokozókon is kísérleteztek, magyarán etnikai csoportokat megcélzó vírusokon.


De Ádi szerint hazugság mert a ruszkik állítják. Igazat csak Amerika tud mondani szerinte (lásd pokolgépek Irakban)

2022. márc. 11. 08:49
 7/12 sadam87 ***** válasza:

#6

"Pontosabban szlávírtó kórokozókon is kísérleteztek, magyarán etnikai csoportokat megcélzó vírusokon."

Szép mese, kár, hogy ez biológiailag teljesen lehetetlen. (Ezt talán még gimnáziumi szintű biológia tudással sem volna olyan nehéz belátni.) Most komolyan nem tudom eldönteni, hogy annyi eszed sincs, hogy ezt felismerd, vagy csak valami fizetett troll vagy, aki Putyin hazugságait terjeszti kritika nélkül.

"De Ádi szerint hazugság mert a ruszkik állítják. "

Látom, márt megint te terjeszted egy az egyben a putyini propagandát. Nem, nem azért hazugság, mert az oroszok állítják. (Bár mivel lassan már nehéz olyan állítást találni, amiben ne derült ki, hogy a derék ex-KGB-s Putyin ne hazudott volna, lassan ez is elég érvnek tűnik.) Hanem mert biológiailag lehetetlen.

"Igazat csak Amerika tud mondani szerinte "

Ilyet sosem állítottam. Persze nem meglepő, hogy erről is hazudsz.

2022. márc. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7


“Hanem mert biológiailag lehetetlen.”


Azt honnan tudod, hogy titkos katonai laborokban mi lehetetlen és mi nem?


Pont az a célja ezeknek a laboroknak, lehetetlennek véle technológiák kifejlesztése.

2022. márc. 11. 09:03
 9/12 sadam87 ***** válasza:

#8

Onnan tudom zsenikém, hogy ahhoz, hogy egy kórokozó csak egy adott népet célozzon, az kéne, hogy az adott nép genetikája legalább bizonyos vonatkozásban telejsen etlérjen a többitől. Csak ilyen nem létezik (pláne a globalizált világban). Vagy felételezed, hogy az útlevél alapján fogja eldönteni a kórokozó, hogy kit fertőzzön meg??? 🤣🤣🤣

De akkor azt mond meg nekem, ha már ilyen nagy szakértője vagy a titkos katonai fejlesztéseknek, hogy az ukránok miért fejlesztenek orosz ölő kórokozót, ha Putyin elvtárs megmondta, hogy igazából ők is oroszok (csak ugye a háttérhatalmak összezavarták őket)?

2022. márc. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9


Te azt honnan tudod, hogy nincs mindekinek a génkészlete már szervereken? Voltál vérvételen valaha? Na lehet a CIA adatbázisában simán benne vagy.

2022. márc. 11. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!