Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az ukran meleg elnöknek nem...

Az ukran meleg elnöknek nem ciki, hogy tűsarkúban táncolt mielőtt miniszterelnökké vált?

Figyelt kérdés
[link]
2022. márc. 10. 18:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Kicsit igen. Putyin nekem sokkal szimpatikusabb.
2022. márc. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Az egy paródia:)
2022. márc. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Színész, és humorista volt mielőtt politikai karrierbe kezdett. Ezért nem ítélhető el, a színész szerepet játszik, ha kell, nőnek is beöltözik, amit a szerep megkíván. :D Furcsa miken pörögnek az emberek, mint te is....
2022. márc. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintem normális ember ilyen szerepet nem vállalna,aki meg nem normális ne legyen vezető.
2022. márc. 10. 19:05
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
De. Az egy igazi hitvány manipulatív köcsög. A közvélemény szándékos manipulációjával akar háborút nyerni. Putyin sokkal egyenesebb, én is inkább neki drukkolok.
2022. márc. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

"Szerintem normális ember ilyen szerepet nem vállalna,aki meg nem normális ne legyen vezető."


Ay a gond, hogy neked vastagon kuss ahhoz, hogy ki hogyan viselkedik, amíg te nem látod annak kárát. Csak a saját primitívségedet, bunkóságodat teszed kirakatba azzal, hogy más életébe beleugatsz.


A másik, hogy te itt valójában putyin kakiját szopogatod. A tobbi primkó, hagymaszagú majommal együtt.

2022. márc. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6.

Az a baj az ilyen félresikerült szerencsétlenekkel amilyen te vagy meg a haverod a tűsarkúval, hogy nem látod a fától az erdőt, aki kirakatban b.zult. Ez már zavarja az izlését mindenkinek és káros mint a hozzászólásod!

2022. márc. 10. 20:04
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
Az a ciki, hogy emberek halnak meg, emberek szenvednek, de te m@rh@répa csak b@lf@szkodsz, zéró intelligenciával.
2022. márc. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem kérdezte senki kérdező,hogy b#zi vagy vagy sem.Ahogy Zelenszkij se érdekel,hogy mit csinál, bár ez lenne a legnagyobb bajunk, de nem az. Amúgy nem égőbb, mint amit te felnőtt emberként most itt csinálsz, csak szólok.Vagy amit a hôs vezér csinál, de ma akarod, lesz*phatod a golyóját. 😉
2022. márc. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

12

."Nem kérdezte senki kérdező,hogy b#zi vagy vagy sem."


Nem!


De te biztosan, ill nagyon elgult a gyógyszered!

Annyira vagyok homofób, amennyire neked putyinfóbiád van.

2022. márc. 10. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!