Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hoznak szankciókat a...

Miért hoznak szankciókat a melegek ellen, ha a Miniszterelnök fia lehetségesen meleg?

Figyelt kérdés

Még 2018-ban történt az eset.

[link]

Igen, olvastam a bibliát, de egy heteroszexuális biztosan nem írna ilyet, és adná hozzá az arcát.


2021. aug. 14. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem hoznak szankciókat. A melegek semmivel nem lettek szankcionálva, csak az erről szóló médiatartalmak kerültek korlátozásra.
2021. aug. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Nincsenek szankcionálva
2021. aug. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 hypno ***** válasza:
70%

Azért ennek a bejegyzésnek van egy olyan olvasata is, hogy Jézus pederaszta.

Bárki más írta volna, már keresztényellenességgel és vallásgyalázással vádolnák.

2021. aug. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Andizsuzsi ***** válasza:
50%
Mondjuk hülyeség ezen lovagolni, ma többször szembejött velem az a poszt, osztogatja mindenki orrba-szájba. Semmit nem jelent abban a kontextusban, amiben összefüggésbe hozzák Orbán Gáspárral. Ha valóban ismered a Bibliát, akkor pontosan tudod. Ha ez a fiatalember valóban meleg, akkor rettenetesen sajnálom amiatt, hogy egy olyan családban kell ezt megélnie, amilyen neki jutott.
2021. aug. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4

Szóval heteró férfiként, bárki kimer írni ilyet ? :DDDDDDDD

2021. aug. 15. 16:39
 6/7 Andizsuzsi ***** válasza:

"Szóval heteró férfiként, bárki kimer írni ilyet ? :DDDDDDDD"


Bárki, aki ismeri a Bibliát és tudja, hogy mit jelent. Szerelmetes barát, zömök Móricz Zsigmond. - írta Ady. Nem azért, mert bejött neki Móricz. Ahogy a Krisztus menyasszonya sem azt jelenti, amit te szeretnél belemagyarázni, bár erre kb 2 kattintással rájöhetnél magad is. Csak jobban esett kicsit buz)izni.

2021. aug. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6 Értem, hogy mit mondasz. Viszont én nem lennék abban biztos, hogy Adynak nem tetszett kicsit Móricz... : D Mi kész névsort csináltunk anno irodalom órán, hogy kivel oszthatta még meg az ágyát a kedves.

Tudom, hogy nem a lényeget emeltem ki, csak ezt meg akartam jegyezni : )

2021. aug. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!