Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ki járt Oroszországban?...

Ki járt Oroszországban? Milyen ott az élet? Mivel foglalkoznak?

Figyelt kérdés
Most nem Moszkvára vagy Szentpétervárra gondolok, ahol az oroszok krémje él vagy ha nem, akkor oda szeretne eljutni... Kisebb városokra, vagy falvakra. Milyen az életszínvonal? Tényleg lelomobozó?
2022. márc. 12. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Szentpétervár a világ legjobb helye. Moszkva viszont túlzsúfolt ott nem jó élni. A vidék az remek, mint minden országban.
2022. márc. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Én ugyan nem éltem kint, de azt mondják kb ugyan az mint a legtöbb gazdag ország.
2022. márc. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én jártam vidéki nagyobb és kisebb városokban, igazából olyanok mint bármilyen közép-kelet-európai városok.
2022. márc. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Vidéken hatalmas a szegénység. Mintha visszalépnél egy évszázadot az időben.


Városban a két említett kivételével csak mintha 30-at lépnél vissza. Néhány kivétel azért van.

2022. márc. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kolléganőm rendszeresen járt Moszkvába (céges ügyben). Azt mondja, egy metropolisz.

Járt Szibériában is (olajmérnök a nő). Azt mondta, ott pia nélkül nem lehet kibírni.

2022. márc. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Apu bácsikája Moszkvában taxis. Jól megél belőle.
2022. márc. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Moszkvában jártam bő 10 éve. Ugyanolyan az élet ott, mint bármelyik másik európai nagyvárosban. Legalábbis én így láttam. De nyilván más pár napra odalátogatni és tartósan ott élni. Na meg a vidék, Szibéria... az biztosan teljesen más.
2022. márc. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!