Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi értelme van az ukrán...

Mi értelme van az ukrán ellenállásnak?

Figyelt kérdés
Itt közvetlen Ausztria szomszédságában nem értem mire megy ki a küzdelem. Kinek legyenek a cselédjei?
2022. márc. 12. 22:04
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
82%
Azt hiszik van esélyük nyerni. Dupla vagy semmi....
2022. márc. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
93%

Hát, gondolom abban bízik a kormány, hogy hátha sikerül kitartani addig, amíg vagy el nem söpri a belső elégedetlenség a mostani orosz vezetést vagy össze nem omlik Oroszország gazdaságilag. Illetve szerintem az amerikaiak is bíztatják őket, hogy sikerülhet legyőzni az oroszokat, hiszen az nekik nem kerül szinte semmibe. Erre van egy nagyon jó mondás is: Az Egyesült Államok hajlandó kitartani az utolsó ukránig is. Szóval szerencsétlenek reménykednek és bele vannak hajszolva ebbe.


Sajnos reálisan látniuk kéne, hogy a belső elégedetlenséghez és a gazdasági összeomláshoz is több hónap kell majd, annyi ideig meg biztosan nem tudják feltartani az oroszokat, hiszen most is lassan, de biztosan nyomulnak előre. De mostanra már nagyon átesett az ukrán propaganda is a ló túloldalára, mert folyton olyanokat mondanak, hogy biztosan hogy megnyerik a háborút, meg kiszorítják az oroszokat az eddig megszállt területekről is. A végén még az is lehet, hogy az ukrán kormány kétségbeesésében maga is elhiszi ezt a mesét.

2022. márc. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
41%

Zelinszkij nemzeti hős akar lenni.

Ez nagyon sok ukrán ember életébe fog kerülni.

Nem tudom hogyan fog elszámolni a lelkiismeretével.

Illetve mi az ukrán emberek valós véleménye.

2022. márc. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
41%
Zelenszkij fejében sajnos a büszkeség győzött a józan ész felett.
2022. márc. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
37%
Na és mi van azzal a sokat hangoztatott nyugati nézettel, hogy visszaütni buta dolog, mert akkor ugyan olyanok leszünk mint a támadónk? :)
2022. márc. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 Humor Herold ***** válasza:
29%
Amerika érdeke hogy minél tovább húzódjon a háború és minél nagyobb káoszt csináljon Európában. Ukrajna csak egy kellék mindehhez.
2022. márc. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Abban bíznak hogy az oroszok feladják. A védők többen vannak és a déli rész kivételével megállították az oroszokat.
2022. márc. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

#3-4

Sajnos az eddigi kérdéseknél se voltatok hajlandók elárulni, hogy mit is vártok Zelenszkijtől. Gondolom most se fogjátok, de azért megpróbálom. Mit vártok tőle? Mondjon le? Tegye is le a fegyvert az oroszoknak előtte, vagy csak simán mondjon le?

2022. márc. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
80%
Vagy csak simán az orosz feltételek elfogadását várjátok tőle (amiről azt se tudja senki, hogy tulajdonképpen mik).
2022. márc. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
56%

8


Bár nem tőlem várod a választ, de én még a háború előtt elvártam tőle, hogy álljon le a rendszer szintű kisebbség gyűlölettel. Ha ezt még rakétázással sem érti meg, akkor mondjon le, és rasszistáskodjon Nyugaton.

2022. márc. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!