Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kanada miben másabb mint az...

Kanada miben másabb mint az USA, miért jóval élhetőbb, stabilabb ország?

Figyelt kérdés
2022. márc. 15. 02:00
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Majd megtudod ha kanadába mész!!
2022. márc. 15. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Egyáltalán nem élhetőbb és stabilabb USA-nál... Nézz csak rá a térképre hol van.
2022. márc. 15. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Magyarország élhetőbb.


Hála drága jó Orbán Viktor Mihály urunknak.

2022. márc. 15. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Inkább úgy mondanám hogy az USA az Kanada, csak szteroidon.
2022. márc. 15. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Ajánlom a YouTube-on a “Csilla channel”-t. A kanadai életről és az ottani angol nyelvről szólnak a videó. 8 éve él Kanadában a párjával, kezdetben tömbházban éltek, ma szép kertvárosban.
2022. márc. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Ott jobb a szociális háló meg hasonlók. Kb olyan mint egy kicsit Európaiasabbá változtatott USA.
2022. márc. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Kevesebb ember, jobban odafigyelnek egymásra, jobb a szociális háló, a közbisztonság, nem megy rá a gatyád az orvosi ellátásra, nem lövöldözik egymást az emberek és a gyerekek, nehezebb "lecsúszni". Az emberek többet vannak a szabadban, mániákus kempingezők, túrázók, vizi sportok, téli sportok, stb. Van pár igen hideg hónap, mikor kicsit begubóznak az emberek.
2022. márc. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
A kamionosok jobban tudják.
2022. márc. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
13%
7-es vagyok. Miért lettem lepontozva? Kanadában élek, és én ezeket az előnyöket látom. Akik lepontoztak, és szintén Kanadában élnek, szerintük mi nem igaz, amit írtam? Persze hatalmas különbség van Toronto és egy vidéki kisváros között, de attól még az alap dolgok megegyeznek, mint egészségügyi ellátás, szociális háló, fegyver (nem)használat.
2022. márc. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!