Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért gondolja azt Orbán,...

Miért gondolja azt Orbán, hogy a nyugat hanytlik? Elmész Németországba (vagy bárhova Nyugat-Európába) és azt látod, hogy az emberek jobban és boldogabban élnek, mint itthon. Oroszország meg egy csóró ország egy tömeggyilkos, korrupt diktátorral.

Figyelt kérdés
Én értem, hogy LMBTQ, de ők senkit sem bántanak, mi se bántsuk őket.

2022. márc. 19. 14:15
A kérdező szavazást indított:
Mert teljesen hülye.
Valami aljas dologban van benne Kelettel.
Zsarolják
Jól gondolja, hogy a diktatúra a jó irány
32 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
27%
Attól még, hogy jól élnek, még lehet hanyatló. Az egész nyugati világ hanyatlik Kínához viszonyítva.
2022. márc. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De Kínába is a Nyugatiak vitték a technológiát, azt lobkodják el.
2022. márc. 19. 14:20
 3/18 anonim ***** válasza:
17%

Ne haragudj, de miket hordasz itt össze?

Hogy jön ehhez a kérdéshez az LMBTQ?

És hol mondott olyat Orbán, hogy a Nyugat hanyatlik?

Az meg hogy Magyarország maradjon ki egy háborúból, amihez semmi köze, az teljesen rendben van.

Putyinnak meg kizárólag olyan szinten volt kapcsolatban, amennyire egy miniszterelnöknek lennie kell, ha tőlük függ a gázellátásunk.

A magyargyűlölő-gyilkoló Ukrajna így is többet kap tőlünk mint amennyit megérdemel.

Akkor valójában mi is a kérdés?

2022. márc. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
21%

#2

És?

2022. márc. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
"lobkodják" :D:D:D
2022. márc. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
18%
Hát mondjuk Németországban, abban szarfészekben pont nem azt látod.
2022. márc. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Akkor Hollandia, Franciaország, Ausztria, stb...
2022. márc. 19. 15:45
 8/18 anonim ***** válasza:
30%
7: te vitapartnernek tartod azt az elmeroggyantat (6-ost), aki szerint Németország szarfészek? Ez a szerencsétlen még nem volt Karakópüspök-alsónál messzebb, és beszél hülyeségeket! Tipikus fidkány!
2022. márc. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Mert ennek ez van egy pszichológiai háttére. Kell egy okot találni, hogy egy szegényebb országban miért jobb. Hogy az életszínvonal miért is nem olyan rossz, sőt. Ami persze ostobaság. Könnyebb elhitetni az emberekkel, hogy nincs jó fizu/nyugdíj/élet/színvonal, mert mi védjük az országot a migráncsoktól, gonosz Brüsszeltől, Sorostól, mintsem felhúzni a fizetéseket nyugati színvonalra. Az embereknek rossz, de ott van az bennük, hogy oké, sz@r az élet, de legalább migráncs nincsen. Bezzeg Nyugat-Európában, nekik milyen rossz már, hiába a sok pénz, mikor ott a sok veszélyes migráncs. 🙄🤷🏻‍♂️ Kreált hülyeség. Érdekes módon én nem ezt tapasztalom. Sőt, ha az emberek csak egy ici-picit is belegondolnának, de őszintén, ha olyan rossz a nyugat, olyan veszélyes, miért bolondul ki és marad is kint annyi ember? Ki a franc menne egy olyan helyre élni, ami veszélyes stb? Ha még csak időszakokra is. Abszolút hülyeség. De általában azok gondolják így, akik nem sok mindent láttak a világból még és a tv-ből kapnak minden információt, ami ugyebár nem a legjobb. Én Belgiumban élek és én is megkapom mindig, hogy ott mi van... És ne is egyezzek, mert a tv is mondta. Ergo én hazudok, aki ott él évek óta. 🤷🏻‍♂️😅 Keresd benne a logikát, ha tudod.
2022. márc. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
30%
Jelenleg nyugaton van diktatúra. Nézd csak meg mit csinálnak a covid ürügyén Ausztriában vagy Németországban. Orbán is diktatórikus, de kismiska ezekhez képest.
2022. márc. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!