Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Meddig tart az ukrajnai...

Meddig tart az ukrajnai háború és mi lesz a végkimenetele?

Figyelt kérdés

A véleményetekre vagyok kiváncsi, hiszen senki nem tudhatja pontosan. Ettől függetlenül én szívesen elolvasom bárki véleményét.


Szerintem:

- Oroszország és Ukrajna is hatalmas emberveszteségekkel végzi és a háború nagyjából egy évig fog tartani, akkor az oroszok kivonulnak

- Zelenszkij marad a helyén

- Oroszország integrálja a 2 szakadár államot

- Ukrajnát a háborút követően helyreállítási alapokból 2-3 év alatt "felújítják"

- Oroszország teljesen elszeparálódik, gazdasági és politikai válság lesz, a 90-es évek maffiatársadalma épül ki rövidesen, közbiztonság romlása és munkanélküliség, Putyint egy éven belül félreteszik, ha más nem, likvidálják

- Európa gazdaságilag meggyengül, energiaválság lesz, munkanélküliség és stagfláció, ugyanakkor nagy nyomor nem lesz

- Amerika megerősödik

- Oroszország nem támadja meg Európát és semmilyen NATO országot



2022. márc. 22. 13:12
 1/3 Isti22 ***** válasza:
100%

Két lehetőséget látok, bár full laikus vagyok, szóval ne pontozzon le senki, csak tippelek :D Ukrajnának vége van már most is, évtizedekig nem fognak tudni talpraállni, illetve ebből Oroszország sem tud már jól kijönni, komoly társadalmi feszültségek lesznek.


1) Az oroszok kitartanak legalább addig, amíg bevonulnak Kijevbe és odaraknak egy oroszbarát kormányt. Drákói szigor és elszegényedés mellett fenntartják a rendszerüket és minden diplomáciai erejüket arra használják, hogy feloldják a lényegi gazdasági szankciókat.


2) Az oroszok nem bírják a gazdasági nyomást és teljesen kifullad a támadás, talán még Putyin rendszere is összedől. Visszavonulnak azzal, hogy sikerült garantálniuk Ukrajna semlegességét és az orosz kisebbségek helyzetét.

2022. márc. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mivel a másik hasonló kérdésben írt topik, benne a válaszommal egyszerűen eltűnt, ezért ide is beteszem.


Tippelek: ez is el fog…


Szóval Jimmy Dore show-jában van szó arról, hogy ezt a háborút is ugyanolyan pénzmosó elhúzódó proxiháborúnak szeretné Washington, akár csak az afgán, iraki, szíriai háborúk esetében, de ezt nem én mondom, hanem a meghallgatáson maguk az amerikai tisztségviselők.



[link]


Jimmy Dore-ról érdemes tudni, hogy nincs lakat a száján. Az egész politikai hatalmi elitet kritizálja, meg az forever wart.

2022. jún. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Haha. Most látom, hogy a másik usás témában írt válaszom is hipp-hopp eltűnt.


Amiben leírtam olyan oldalakat és csatornákat, ahol a valós képet lehet látni róluk és az euról.


Nem is tudtam, hogy itt is megy a kis cezorosdi.


Persze itt is sunyiban.

2022. jún. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!