Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem érzed néha úgy, hogy...

Nem érzed néha úgy, hogy Zelenszkijnek ez a mostani háború és felhajtás egy mókás kaland, egy nagyszínpados szereplés, miközben naponta százak-ezrek halnak meg a harcokban és szilánkokra lövik az országát?

Figyelt kérdés

Az alábbi kép és video nézése közben csapott meg ez az érzés:


[link]


Őszintén, ilyen helyzetben az ő helyében ki tudna ilyen felszabadultan nevetni?



2022. márc. 23. 03:33
A kérdező szavazást indított:
De igen, néha én is így érzem (vagy mindig is így éreztem)
Nem érzem igy
33 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem érzem így, inkább az őrült Putyinnak játék csak ez, aki pszichopata módon szétlövet más országokat , nem törődve a szenvedéssel, amit okoz.
2022. márc. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
5%
Sajnálom Putyint, hogy egy ilyen bohóccal kell megvívnia ezt a háborút, nem pedig egy igazi államférfivel, mint például Biden
2022. márc. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Kapott egy idióta kérdést, amire nincsen jó válasz, mert ha megnevezett volna konkrétan egy politikust, hogy azzal beszél a legtöbbet, akkor negsértődött volna a többi, szóval elütötte egy viccel a dolgot.
2022. márc. 23. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
Zelenszkij pszichopata, ő élvezi ezt, ha élve megússza. Azért furcsa, hogy nem menekült el.
2022. márc. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 hypno ***** válasza:
41%

Nem.

Én inkább úgy érzem, hogy Putyinból Don Quijote lett, csak neki nincs egy

Dulcinea-ja, csak szélmalmai az agyában.

2022. márc. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem Putyin jól tudja, mit miért csinál.
2022. márc. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nekem csak ez a felszabadult nevetés nagyon furcsa.


Mintha csak egy stratégiai háborús játékot játszana ahol rányomott az accept challenge gombra meg a fight until the last bullet opcióra, most meg nevetgélve figyeli az eredményt.


Én aztán nem vagyok egy Putyin-rajongó, de ez a röhögős video megdöbbentett bevallom. De úgy látom h a cikkírót is kicsit..

2022. márc. 23. 14:46
 8/11 hypno ***** válasza:

#7


Ahogy a cikkben is szerepel egy interjúból emeltek ki egy részletet. Ebből következően fogalmunk sincs, hogy miről szólt előtte a beszélgetés. Az is lehet, hogy eleve nem közvetlenül a háborúról kérdezték.


Mondjuk a HVG is az "Élet+stílus" rovatban hozta, ami kb a kis színes bulvár kategória.

2022. márc. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8:


Látom nem érted. Irreleváns, hogy milyen témában nevetgél. Önmagában az a félelmetes, hogy ilyen helyzetben, amilyenben az országa van, egyáltalán képes ilyen felszabadultan kacarászni.


Legalábbis nekem. Meg a HVG-s cikkíró számára is, érezhetően

2022. márc. 23. 16:57
 10/11 hypno ***** válasza:
56%

#9


Voltál már halotti toron, ahol a gyászoló rokonság könnyesre röhögi magát régi sztorikon?


Pontosan értem, hogy sokan azt várják, hogy 0-24-ben májbeteg pofával járjon keljen, de az ember nem így működik.

Ha olyan volt az interjú három hét feszültség után bármi kijöhet az emberből. Nem tudom miről volt szó az interjúban, de abban részletben speciel semmi vicces nem volt, vagyis feltételezem előtte kellett történnie valaminek.

2022. márc. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!