Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Király Júlia (MZP gazdasági...

Király Júlia (MZP gazdasági beszélő feje) meggondolta magát, és mégis vállal nyilvános szereplést. Hogyan fogadod a hírt?

Figyelt kérdés
[link]

2022. febr. 23. 00:38
A kérdező szavazást indított:
Ráizgultam a nőre, ezt a bejelentést vártam már napok óta.
Innentől nem kérdés az összefogás győzelme.
Inkább maradjon a háttérben, ha ezt a nőt meglátják, a Fidesznek meglesz a kétharmada.
Szerepeljen csak, hátha a Fidesznek meglesz a kétharmada.
9 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Őszintén? Lefingom.
2022. febr. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Engem sem érdekel, miért olyan fontos hogy mikor mit csinál Király?
2022. febr. 23. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kiraly Juliatol fuggetlenul, aki nagy nyilvanosan kijelent valamit es utana maskeppen cselekszik, az az en szememben egy hazug koponyegforgato!
2022. febr. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Király Júlia személye két szempontból érdekes. Egyrészt kevés az ennyire lejáratódott arc a ballib oldalon, mint ez a szerencsétlen, dilettáns "közgazdász", egy igazi fogatlan oroszlán, akit már a saját oldalán is mindenki magasról leszar. Másrészt annyira irritáló az okoskodása (ráadásul igaza sincs), hogy minden egyes másodperc szereplése hoz pár új Fidesz-szavazót. Szóval hogy szerepel-e vagy kussol örökre? Majdnem mindegy, Heller Ágnes-szint. Ő is remekül tartotta egyben a Fidesz szavazótáborát, ugyanakkor sokak számára akkor vált igazán vonzóvá, amikor elment úszni egyet a Balatonba.
2022. febr. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!