Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Katyvasz az egész ?

Katyvasz az egész ?

Figyelt kérdés

Igazából már nem értem. Az emberek egyszer Amerikát szidják, aztán Európát, az Ukránokat, majd jönnek az Oroszok. Most akkor mi a helyzet?


Az én véleményem,hogy az Ukránok és az Oroszok egyformán hibásak.


De igazából már ki tudja mi az igazság, mert ezek a kamu hírek össze zavarnak mindenkit.



2022. márc. 24. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Kis gyökér beszólogatott putyinnak mint ahogy a beosztottjai az EU vezetőknek, és kapott egy hatalmas sallert amit még mindig nem sikerült felfognia. De előbb-utóbb le fog esni zs barátunknak, hogy csak egy eldobható eszköz amit kihasználnak.
2022. márc. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem igazán sajnálom az ukránokat,mivel ott tettek keresztbe a magyar kisebbségnek ahol csak tudtak. Most meg minket szidnak mert nem vagyunk hajlandóak fegyvert, illetve katonai támogatást biztosítani nekik. Aztán ma elvileg az ukrán nagykövet a magyarokat számolja, úgy, hogy ő itt van az országban. Eddig talán sajnáltam őket de ez volt az utolsó csepp a pohárban.
2022. márc. 24. 20:42
 3/8 A kérdező kommentje:
*szapulja
2022. márc. 24. 20:44
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
2022. márc. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

"Nem igazán sajnálom az ukránokat,mivel ott tettek keresztbe a magyar kisebbségnek ahol csak tudtak."


Füleg az után, miután a keleti részek megléptek igaz? Emlékszel az egész buli honnan indult?


[link]


Nocsak, nocsak ezekszerint mégsem úgy volt? :D

2022. márc. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én pedig azt olvastam egy szegény kisgyerektől, hogy be akarják zárni az iskoláját mert magyar nyelven folyik az oktatás. Akkor azt mivel magyarázod?


Keresd meg itt van gyakori kérdéseken. Meg köztudott a magyarokat nem szeretik az ukránok. Szóval sajnálja őket fene!

2022. márc. 24. 20:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Ukrajna bőven rászolgált erre.

(Ettől még a civileket nagyon sajnálom.)

2022. márc. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"hogy be akarják zárni az iskoláját mert magyar nyelven folyik az oktatás. Akkor azt mivel magyarázod?"


Azzal, hogy esetleg 2014 után történt amikor az elszakadások után elvették a kisebbségek jogait? Mikor olvastad? :D

2022. márc. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!