Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most a bulgároknak is nekimegy...

Most a bulgároknak is nekimegy az fél EU meg Zelenski hogy nem szállítanak fegyvert és orosz gázt vesznek, vagy csak Magyarországot sikk gyalázni ezért?

Figyelt kérdés
[link]
2022. márc. 27. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Kíváncsi vagyok fordított helyzetben lehetne e számítani valakire.
2022. márc. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1-es, ez jó kérdés amúgy.
2022. márc. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem, csak Magyarországot sikk csesztetni.
2022. márc. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
mit érdekel engem, hogy Bulgáriáról mi a véleménye a fél EU-nak? Nekem magyarként ettől nem lesz sem jobb, sem rosszabb. Inkább a magyar kormány megítélése aggaszt. És nem, nem az EU általi megítélése, hanem a magyar emberek megítélése.
2022. márc. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bulgária már bejelentette 2023-tőle nem vásárol orosz gázt.
2022. márc. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
94%

Minden orszag vesz tovabbra is orosz gazt, csak Orban hazudja h barki elvarna h ne vegyunk orosz gazt. Az hogy nyugati orszagok elkeztek megszuntetni az orosz energia fuggoseget az egy tobb eves projekt. Egyedul azt kifogasoljak, hogy mikozben lenyegeben az eus orszagok 90szazaleka kuld fegyvert es segitseget ukrajnaba, mi a fegyverszallitast meg se engedjuk.


Kulonosen kinos ez mikozben folyamatosan ment a nyugat szidasa hogy 56ban senki se segitett a magyaroknak.

2022. márc. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!