Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Igaza van ebben Zelenszkijnek?

Igaza van ebben Zelenszkijnek?

Figyelt kérdés
Igaza van ebben Zelenszkijnek? A karikatúra képen látható minden: [link]

2022. márc. 29. 22:56
1 2 3 4
 11/38 Jeffrey Spender ***** válasza:
86%

#10


" Az megvan, hogy tiltják a magyar törvények, hogy magyar állapolgár (állami felhatalmazás nélkül) más országok fegyveres konfliktusaiban részt vegyen? Egyébként mennék is, ha nem lennék már túlkoros ehhez + sokgyerekes családapa. "


Sok országban tiltják a törvények az ilyesmit, mégsem zavarja az Amerikai / Brit / Holland / Német / Grúz / Lengyel / Cseh / Portugál / Brazil önkénteseket ezek a törvényi megkötések.



"Egyébként mennék is, ha nem lennék már túlkoros ehhez + sokgyerekes családapa."


Felsorol az ember egytucat érvet amellett, hogy az Ukránok nem szívlelnek minket, és mégis kiállsz mellettük :D És csak a túlkorosság és egyebek tartanak vissza. Valami furcsa vonzódás ez ?



"Azt egyébként honnan vetted, hogy MZP fegyvereket akarna küldeni Ukrajnába? Ja, a hazug kormánypropagandából, ahol levágták a mondatnak azt a részét, hogy HA A NATO ÍGY DÖNT? Nincs több kérdésem."


A kommentemben hol említettem volna MZP-t ? Idézz pontosan. Kevés undorítóbb van, minthogy Fideszesezéssel kezdesz, amikor sehol nem hoztam őket, hanem az USA / Britek / Németek / Lengyelek fegyverszállítását elemeztem.


Nekem sincs több kérdésem, hogy nemlétezőket adsz a számba, kiforgatva, és elkezdesz szidni.

2022. márc. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 Jeffrey Spender ***** válasza:
0%

#10


Az USA, a Britek, a Kanadaiak, a Törökök, a Lengyelek a NATO-tól teljesen függetlenül, önálló nemzeti hatáskörben küldtek fegyverszállítmányokat, nem értem, hogyan hoztad ide Márki-Zay-t.

2022. márc. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
56%
Jeffrey, az ukrán nyelv elég jelentősen különbözik az orosztól ahhoz, hogy az oroszok ne értsék. A nyelvtan nagyon hasonló, a szavak igen jelentős része más, közelebb van a lengyelhez, mint az oroszhoz.
2022. márc. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:

"közelebb van a lengyelhez, mint az oroszhoz."

Vagy éppen a szlovákhoz is. Mikor Hruscsov 64-ben Miskolc-Lillafüreden szállt meg, kiszökött hajnalban egyedül a Palotaszállóból, miután már Moszkvát is riasztották, a biztonsági emberei megtalálták, amint pizsamában helyi tót-nemzetiségi mészégetőkkel beszélget ukránul.

2022. márc. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
66%
#10 Nem kell a rizsa! Ott meghalsz, nem jutsz el addig, hogy büntetést kapj érte! Ha meg visszajössz, vállalod a börtönt.De minek jönnél vissza ebbe a "szörnyű" országba?Lakjál az ukránokkal, az sokkal jobb szerinted.
2022. márc. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
72%

7-es, mehetsz harcolni akkor.

Vagy ha van nagykorú fiúgyereked, mehet ő is, hajrá.

2022. márc. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
23%
A válaszadok többségénél azért erősen kijön a tipikus magyar patkány mentalitás.
2022. márc. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
61%

"Az USA, a Britek, a Kanadaiak, a Törökök, a Lengyelek a NATO-tól teljesen függetlenül, önálló nemzeti hatáskörben küldtek fegyverszállítmányokat,"


Oké. Mi meg nem küldünk. És akkor mi van? A németek sem küldenek, az miért nem b...ssza senkinek a csőrét?

2022. márc. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
3%

Mi nem csak hogy nem küldtünk, de azokat se engedtük át amiket mások küldtek. A pörköltszaftos tahó meg ott bohóckodott persze biztonságos távolságra a határtól, szánalom a köbön.


Összekeveritek ezt a háborút a délszláv háborúval. Az nem volt (annyira) a mi háborúnk, pedig voltak magyar érintettek. Ez azonban a mi háborúnk és nem csak a kárpátaljai magyarok miatt, hanem a 40 éves kommunizmus miatt, oroszország miatt, a jövőnk miatt.. ma még Ukrajnában lehet megvívni ezt a háborút, holnap talán már Magyarországon… és nem, nem a felcsűti ramszesz fogja eldönteni, hogy jönnek-e az oroszok, mert azok jönnek. Ha fel nem tartóztatják őket.

2022. márc. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 Jeffrey Spender ***** válasza:

#18-as


Mire fel kaptam lepontozást ?


Én csak szimplán válaszoltam a #10-es kommentelőnek, aki eszetlenül kezdett Márki-Zay-ozni.


#6 / 8 / 9 / 11 / 12-es kommentelő / Jeffrey Spender voltam.

2022. márc. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!