Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Jár/járt valakinek a gyereke...

Jár/járt valakinek a gyereke óvodában logopédiai fejlesztő órákra? Mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés
Használt a gyereknek? Volt eredménye? Sok gyereknek kell logopédushoz járnia?
2014. szept. 2. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:

erre én is kíváncsi vagyok. Miért kérdezed kérdező? Gyermeked hol áll?

Nekem még csak most kezdi, 3,5 éves,de nem tiszta a beszéde teljesen. Gondolom, neki majd kelleni fog az oviban, amikor 5 éves lesz

2014. szept. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Járt. A 20 fos csoportból 6 gyereknek kellett, a többségnek hetente, egy gyereknek heti háromszor. Hogy hasznalt e, az relatív. Nálunk az r volt a gond, azt valószínűleg a korral egyutt kinőtte.m
2014. szept. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi 2 oviba jártunk. A 2. ovi logopèdusa jò volt, az elsõè nem èrt semmit. A 2.-ban heti 2x volt, de rengeteg gyereknek kellett, úgyhogy volt rendesen hàzi feladat is
2014. szept. 3. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam járt, és nagyon szerette. Persze volt eredménye is, szépen megtanulta a R hangot, de emelett olyan volt, mint egy iskola előkészítő csoport. Volt saját füzete, abba kapott házi feladatot, meg csillagot, ha ügyes volt. Az R tanulása mellett egy csomó olyan feladatot csináltak, mint amilyet elsőben adott a tanító néni.
2014. szept. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!