Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Írnátok félbevágott, kontextus...

Írnátok félbevágott, kontextusból kiragadott MZP mondatokat, és a teljes verziójukat?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 1. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem nagyon van. Konkrét hazugság van amit vagy egyáltalán nem mondott, vagy pont az ellenkezőjét mondta.

Viszont a kedvencem: "Itt állok doktor Oláh-val, aki ennek a választókerületnek...." m1-es verzió: "Itt állok doktor oláh valaki ennek a választókerületnek...".

2022. ápr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

1es, azt vágod hogy a klippet vágják be, nem felolvassák?


Egyebként nem nagyon van, valóban, mert nincs mit kiragadni sajnos.

2022. ápr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1,2 én ezzel nem értek egyet, nagymamám pl. egyszer kétségbeesve hívott fel, hogy MZP Indiába akarja küldeni az embereket szemműtétre...

Akkor ott helyben akkorát röhögtem, hogy majdnem leejtettem a telefont 😂

De utána utánanéztem, és valami olyasmi volt a sztori, hogy csak mesélte, hogy Amerikában akár Indiáig is elmennek egy szemműtétért, mert ott olcsóbb, de szó se volt olyasmiről, hogy itt ilyet akar bevezetni...

2022. ápr. 1. 19:41
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

3as, láttam azt a felvételt, de akkor te nézd végig. A Magyar egészségügyi rendszer fejlesztéséről volt szó, és mint előljáró példaként hozta az amerikait. Aki kicsit is ismeri az amcsi rendszert, az már ettől homlokegyenest fut az ellentétes irányba, majd ezután hozta - szintén követendő példaként - az elmegy más országba.


Valóban. Az amcsik külföldre járnak orvoshoz az ÁRAK miatt, nem a "professzionizmus" miatt.


Ezt előljáró példaként hozni...

2022. ápr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

#3

Igen, mert a mamád (pontosan úgy mint az enyém is) csak a propaganda tv-t ismeri és mivel más hírforrásuk nincs, megvannak győződve, hogy ez a helyzet. Sajnos az ő agyukat átmossák és azt is elhiszik, hogy soros meg brüsszel tehet minden bajunkról.

2022. ápr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hypno ***** válasza:

Jellemzően MZP saját csatornáján fenn vannak az eredeti szövegek

Pl.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLgQRHXKKwmmcMBlBpKmxY..

2022. ápr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hypno ***** válasza:

Ebben a videóban benne van a legtöbb félmondat. A szemészet valahol a vége felé.


https://www.youtube.com/watch?v=GlvLW_nBVdY

2022. ápr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!