Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki a Fideszre szavaz, az nem...

Aki a Fideszre szavaz, az nem lát problémát és nincs pár perce, hogy az összetákolt kamuvideókat végignézze, és kiderüljön számára az igazság? Márki-Zay mondatait mocskos mód összevágták, bármilyen kontextusból ki lehet ragadni ezeket, nem világos?

Figyelt kérdés

Ez olyan kedves fideszes szavazók, mintha az önök mindennapi mondataiból kivágnánk egy szót/mondatot. Pl. ha azt mondják, csak hogy értsük:

"Én nem azt mondom, hogy panelban lakni szörnyű, csak néha kellemetlen. " ebből annyi lenne kivágva, hogy panelban lakni szörnyű és ezt terjesztenénk magukról. :) Jogos? Nem kéne utánajárni a forrásoknak?


Segítek:


https://www.youtube.com/watch?v=PhLV9BiT3SQ&list=PLgQRHXKKwm..


Tessék végig nézni itt az összes videót, utána hőzöngeni.


2022. márc. 31. 17:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Ez már nem számít, a lényeg, hogy kiderült az hogy az összefogás mögött a nyugati irányitás áll. Távirányítós politikusok ezek mint Zelenszkij.
2022. márc. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%
Senki nem azért szavaz a Fideszre, mert jó, csak jobb, mint a baloldal. Márki Zay csak bábu. Gyurcsány, és emberei a vezetők. Plusz Márki Zay Támogatja a búzikat, ami undorító.
2022. márc. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Jelöld meg a forrást 1-es...

Apropó, a keleti irányítás jobb? Szerinted Orbánt ki irányítja? Az alufóliasapkás keleti szövetség?


A magyar ember retteg a nyugattól: nyugati bérek,egészségügy, életszínvonal, hajjaj, mit nekünk fejlődés, jöjjön a keleti kín.

2022. márc. 31. 17:44
 4/12 anonim ***** válasza:
23%
De nem történtek ilyen kivágások.
2022. márc. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

2-es hagyjátok már ezt a szerencsétlen gyurcsányozást,komolyan mondom eszméletlen,hogy ez még mindig érv. Miért nem lett elszámoltatva? Miért nem fejlődött azóta az ország? Miért nem zavar,hogy micsoda gyűlöletkeltés zajlik? támogatja a bzikat,ami undorító"? Remélem, ha a gyereked az lesz ,akkor nem gyújtod fel azért...szánalmas

Ha következő héten a barna szemű embereknek lenne sortűz, állva tapsolnátok birkuskák?

2022. márc. 31. 17:47
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Látok problémákat,de katolikus falusi 4 gyerekes állattenyésztő földműves vagyok 5 szememfénye unokával,és semmi más nem jön le az 55 évem gombaságából:perpill. a Fidesz vezetésnek nincs használható alternatívája.Tipp:Jobbal70:26
2022. márc. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%
Fiatal vagy még. A nyugatnak vége. 30 év múlva nem mersz majd elindulni nyugatra, mert kövekjel dobálnak majd meg a muszlimok. Naiv vagy.
2022. márc. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

[link]


integessünk csak keletnek :) nem vagyok fiatal, öreg vén g/ci vagyok, és nem akarok mégegyszer Szovjetunióban élni, mint a sok agymosott, akinek a legnagyobb fenyegetés az életében,ha egy férfi egy másik férfit szeret

2022. márc. 31. 17:52
 9/12 anonim ***** válasza:
19%
Nem vagyok Fideszes. Az összefogás ellen szavazok.
2022. márc. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8%
Gyurcsányozni márpedig kell,mondotta Rozsdás Nebenfuhrer Georg BKV-s barátom.Medgyessyt csak a nemzet férgének titulálták,akkor?
2022. márc. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!