Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi lesz a magyar-ukrán kapcsol...

Mi lesz a magyar-ukrán kapcsolatokkal a háború után?

Figyelt kérdés
Magyarországot folyamatosan bírálja Kijev.

#Magyar-ukrán viszony
2022. ápr. 9. 16:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
86%

8

Azért ne essünk túlzásokba. Ukrajna elég jól szerepel a háborúban, de csak az oroszok bénázása miatt. + Oroszország most üríti ki a régi szovjet fegyverraktárakat. Jellemzően nem a legmodernebb fegyvereket használják. Ki fognak merülni az ukránok. Oroszország biztos, hogy nyer, csak nem mindegy mennyire. Nem tartom kizártnak Ukrajna teljes megszállását sem, mert nem fogja feladni a szélsőjobb vezetés miatt. Szerintem területe negyedét el fogja veszíteni. Végül fog maradni, egy kisebb, oroszbarát vezetésű, putri ország. Ennél is szegényebb. És Magyarország fog rajta nyerészkedni :). Egyébként támogatnám Magyarország gyors felfegyverezését és védelmi költségvetésének növelését.

2022. ápr. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
53%
11 ott lesz több millió ember minden nélkül, mindenét elvesztve, de állig felfegyverezve nyugati fegyverekkel. Ukrajnában és a Nyugaton már most Magyarország a bűnbak minden rossz miatt. Ebből egyértelműen az lesz, amit én leírtam.
2022. ápr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
11/A 2.VH évfordulójára Putyin befejezi a különleges munkáját.Most átcsoportosítanak,és a déli területeket megszállják,és annektálhatják,ahogy ezt a történelemben sokszor láthattuk.Nem valószínű,hogy más tervei is lennének,mert nem cél Ukrajna teljes megszállása,és nehezen is lenne fenntartható.
2022. ápr. 9. 17:12
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
#11 Bár így lenne! Félreértés ne essék, a vétlen ukrán civileket nagyon sajnáltam eddig is.Az ukrán vezetés viszont egy szörnyeteg.Oroszországnak nyerni kell, különben a nyugat segítségével kiirtanak minket.
2022. ápr. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ez világszemléletek háborúja.Trump,Orbán és Putyin nagyon jóban voltak,értették egymást.Ezzel szemben áll a "bürokrácia" nyugaton,és nekik a fentiek mind nagyon az útjukban voltak,és vannak.
2022. ápr. 9. 17:35
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Jah igen, most jönnek az oroszfanok, akik megmondják hogy igazából nem is így tervezték az oroszok, most még csak felkészülnek :D
2022. ápr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%
Lesz még Kijev Orosz tagköztársasági főváros !
2022. ápr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!