Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem gyanús nektek hogy minden...

Nem gyanús nektek hogy minden szankcios kor előtt valami 1 szeri kegyetlenseget látunk orosz részről? Nem lehet hogy az orosz kegyetlenkedesek csak ukrán színjátszás ?

Figyelt kérdés

Szerintem a fő cél hogy szép lassan bevezesek a teljes olaj és gáz embargot

És mivel ez nekünk is iszonyatosan fog fájni szép fokozatosan veszik rá az országokat.


Nem lehet hogy a Bucsai mészárlás a kramatorszki raketatamadas es most ez a vegyi provokacio mind ukrán rendezés


Ugyan mi értelme lett volna civileket gyilkolni Kijevnel mikor nekik utána számított volna a lakosság hisz új kormányt jöttek volna létrehozni



Kramatorszknal minek rakétázta volna a zsúfolasig teli pályaudvart mikor neki csak jó ha nincsenek ott civilek hisz akkor nem kell vigyázni az áldozatokkal


Most meg ez pár órás hír hogy vegyi provokáció történt mariupolnal


De ez meg minek mikor kifogyoban az ukránok lőszere mariopulnal és oroszok igyis úgyis törnek előre minek dobna le egykis gázt ráadásul kis mennyiségben hogy maximum 3 4 embert megoljon? De cserébe újra nyugati hiszti jöjjön és drága szankciók??


Szerintem itt olyan hazugság megy ukrán oldalról hogy már fáj.



2022. ápr. 11. 22:50
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
72%
Előtte az ukránok is irtották az donyecki oroszokat. Csak azt gondosan eltitkolták. Nem ártatlanok az ukránok se hiába hiszi ezt bárki....
2022. ápr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
68%
Igen, ez tényleg gyanús, hogy mindig kell valami új színjáték, hogy lehessen új szankciókat hozni.
2022. ápr. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
42%

Kérdező: lehet, hogy ukrán provokáció, de lehet hogy nem. És ha nem, akkor egy földön fekvőbe rúgsz bele.


Amúgy abba belegonolnak a nagy ruszkidrukkerek, hogyha Ukrajnát elfoglalnák a putyinok, akkor lenne velük közös határunk? Ez elég sokunknak nem tetszene. Pláne ha aztán az a határ is megszűnne.

2022. ápr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
35%
Az oroszok bevonulása sem történt meg, ez valójában csak ukrán médiahack.. :D
2022. ápr. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
64%
3: Speciel én nem vagyok boldog egy ukrán-magyar határtól sem. Ha megnézed, sokkal ellenségesebbek velünk, mint az oroszok.
2022. ápr. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
34%
Ők megállnak a krímnél, a közös határhoz le kell rohannunk a déli területeket kérdező. Akkor végre putyin átlovagolhatna ide medveháton.
2022. ápr. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
60%

Nem tudom, igazából ha rákeresel akkor egy orosz kegyetlenkedésre jut 4-5 ukrán. Például a legutóbbi amin egy ukrán népviseletbe öltözött nő sarlóval vágja el egy orosz hadifogoly nyakát.


Ezek valahogy nem borítják ki a bilit. Bár tavalyi orosz gyermekek eleven elégetése sem hozott magával semmilyen nyugati reakciót, ahogy a kárpátaljai molotov koktélos támadások sem

2022. ápr. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 A kérdező kommentje:
Nyugat ukrajnaba úgyse jönnek
2022. ápr. 11. 23:18
 9/65 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem tudatosan művelik ezt az oroszok.
2022. ápr. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 A kérdező kommentje:

9# logikusan nézve nincs értelme.


És az még hülyeség hogy Putyin őrült mert ez nyugati kitaláció

2022. ápr. 12. 00:12
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!