Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Színjátszósok! Vagy színjátszá...

Színjátszósok! Vagy színjátszás kedvelők, vagytok?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy a környezetemben nem nagyon vannak színjátszó körök. Csak messzebbi városokban. És fizetősek. Na már most bejárni egy összeg nem is kicsi. De ezt tegyük félre.

Veszprém megyeiek, vagy akik betudnak ide járni?

Vannak itt akik érdeklődnek a színjátszás iránt? Éneklés iránt? Bandájuk van, de nem tudnak magukkal mit kezdeni?

Nos, minden nagy így kezdte szóval ha van kedvedetek hozzunk össze egy csoportot.

Ha abszolut nem konyítasz semmihez sem baj. Elég irányítasmániás vagyok, megoldom hogy megold. :D

Ha énekelnél de nemtudsz, segítünk. Mindenki egybe.

Imádom a drámát így engem is boldoggá tennétek és magatokat is, ha valamilyen szinten érdekel.

Nemtudom mit írhatnék meg róla, nekem mindegy hány éves vagy, ki vagy, honnan jössz. A megyebe vagy környékrn szervezhetünk üléseket. Szórakozunk fejlődünk. Talán egyszer elő tudjuk adni a Rómeó és Júliát musicalben. (Gyerekkori álom felszínre tör.)

Vagy bármi mást amit ti szerettetek volna. Egy musical mániás ember valahogy megoldja. Még azt is hogy előadjuk. :D Jah ha van aki ért ezekhez és jönne ő még csókot is kap.



2021. júl. 10. 01:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!