Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondolsz, Oroszországnak...

Mit gondolsz, Oroszországnak van esélye megnyerni az Ukrajnával szembeni háborút? Ha igen, mi lesz a Zelenszkij féle kormány, és Ukrajna további sorsa?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 16. 17:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%

Ha kilátástalan lesz a helyzetük, vetnek be az oroszok taktikai atomfegyvereket.

1-2 városra ledobnának egyet, utána Ukrajna kapitulálna.


A jóval fanatikusabb japánoknál is működött a 40-es években.

2022. ápr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Az a gond, hogy az usa meg az eu haboruzni akar mindenkepp.
2022. ápr. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mit tekintünk háborús győzelemnek.

Ha a rezsimváltást, Ukrajna visszaterelését az orosz befolyási övezetbe, akkor ezt nem tudták elérni, veszítettek.

A Krím orosz területként elismerését sem érik el.

Oroszország nemzetközi nagyhatalmi tekintélyének visszaállítása, elismertetése - ezt sem érték el, elszigetelődtek.


Amire van esély, elérhető cél, orosz győzelemként értékelhető:

-Ukrajna NATO tagságának megakadályozása

-Dél-Ukrajna, Donyeck, Luhnaszk megye elfoglalása szárazföldi kapcsolat a Krímmel, de ezek még a harctéren fognak eldőlni, az oroszok és az ukránok is kemények küzdenek

2022. ápr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Az oroszok még csak a hadseregük egy kis részét mozgósították, az ukránok meg mindent, amit lehetett. Simán van még esélyük.
2022. ápr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem esélytelenek az oroszok....

Mit akarnak az 50 éves elavult technológiával? Demoralizált katonáikkal?

2022. ápr. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Nekem nem kérdés hogy Ukrajna veszíteni fog. A kérdés, mennyire fog eszkalálódni a háború. Főleg ha Kína lerohanja Tajvant menet közben, mert megunja az usa kavarását.
2022. ápr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Alex Fly ***** válasza:
84%
Nincs. Az egy dolog, hogy esetleg aránytalanul nagy áldozatok árán megszállhatják Ukrajnát, de azt meg is kellene tartaniuk. És ez az, ahol mindenképpen elvéreznének...
2022. ápr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
4-es, az orosz csapatok 95%-a már Ukrajnában van. Már csak a tartalékosaik vannak, de ha azokat elkezdi behívni Putyin, akkor kisebb gondja is nagyobb lesz annál, hogy az ukránok melyik orosz tábornokot húzzák épp falloszra.
2022. ápr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

8. Ebben biztos vagy?

[link]

[link]

Nem lesz szükség itt atomra. Sose értettem miért nem rohantak le őket egyből miközben megtehették vokna. Talán elszamitották magukat. Igazából eleinte a szakértők is csak találgattak. De ez a sajtóban megjelent cikkeknek sokan bedőlnek. Mikor látnak egy tankot felgyújtva vahy meghal egy tábornok akkor jönnek hogy úristen... Pedig van helyette 1000 másik tank, és kineveznek egy másik tábornokot. Ennyi.

Először voltak béketárgyalások de mivel ekkor elkezdett kapni fegyvereket Ukrajna ezért visszatáncoltak. Már nem akarnak békét, már nem a nép érdekeit nézik a vezetők. Egyre világosabb hogy a nyugati támogatóknak nem érdeke higy béke legyen.

Én csak remélem higy a keleti terület elfoglalásaval befelyezi Putyin mivel sose hittem hogy akarná az egész Ukrajnát. Sokkal inkább Ukrajna olaj és gáz lelőhelyeire pályázik ami pont azokon a területeken vannak. Minden más mellékes. Ha ez meglesz akkor Ukrajna lesz tovább csak már kisebb területtel.

2022. ápr. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem megnyerik és egy jó nagy területet annektálnak ukrajnából
2022. ápr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!