Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tiis úgy veszitek észre,hogy...

Tiis úgy veszitek észre,hogy a világ levette a kezét Ukrajnáról?

Figyelt kérdés

Bár a választásnak elég nagy hírértéke volt,én úgy érzem, hogy a világ lassacskán leemelte a kezét Ukrajnáról. Gondolok itt arra,hogy az elején tolták nekik a fegyvereket, segélyeket, az oroszokat kb. 2 naponta szankcionálták, most valahogy ez lecsendesedett. Nem mondom,hogy teljesen megszűnt , mert tudom, hogy Amerika most is “segít”, de nincs már légtérzárat követelő Zelenszkij, nem lóg a fejünk fölött,hogy a NATO beavatkozik-e , vagy sem, nem minden 2. poszt erről szól Facebookon, nem fenyegetnek minket azzal,hogy éjszaka felkel a nap…

Nektek mi erről a véleményetek ?


2022. ápr. 17. 19:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Nem erről van szó, csak már kevesebb hír szól a háborúról, mert már unják az emberek. Lehet két év múlva még mindig harcolni fognak és már egyáltalán nem lesznek benne a hírekben.
2022. ápr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%
Nem, sajnos ugyanúgy nyalják Z seggét, mint eddig :(
2022. ápr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

Nincs légtérzár követelés, mert jó formán megszűnt ez a veszély forrás. Az orosz repülők komoly veszélyben vannak Ukrajna felett, egy légtérzár az ukránok drónjait is akadályozná.

Lehet nincs róla naponta hír a címlapon, de csak egyre komolyabb és több fegyver szállítmányt kapnak. Már nem csak kézi páncéltörő és légelhárító fegyvereket, hanem komolyabb légelhárító fegyvereket, tankokat, önjárólövegeket, páncélozott járműveket, stb.

Az egy természetes dolog, hogy 50+ napnál járva már nincs olyan hírértéke ezeknek, mint az első pár hétben. Főleg, hogy az elmúlt pár hétben nem igazán volt nagy fejlemény, mondhatni befagyott a front.

2022. ápr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen. Igazatok van teljesen, csak tiszteletlennek éreztem azt írni,hogy “lejárt” dolog.. a hírekből nekem is feltűnt,hogy csak nagyvonalakban összefoglalják a történéseket, nem pedig minden másodpercet tudósítanak ..
2022. ápr. 17. 19:31
 5/14 A kérdező kommentje:
Első! Ezen én is gondolkodtam, eddig GYK-n is naponta 10x megkérdezték,hogy mikor lesz vége, most alig van 1-2 ilyen kérdés. Bár már eltelt annyi idő,hogy az emberek megtanultak együtt élni a dologgal, és nem pánikolni olyan brutálisan mint az elején.
2022. ápr. 17. 19:35
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Éppen ma kaptak egy nagyon komoly amerikai fegyverszállítmányt.
2022. ápr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%
6. Amit lelőttek a ruszkik? :-)
2022. ápr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
8%
Aminek nagy részét lelőtték,mikor a repülő odesszába vitte volna a szállítmányt.még a vadászrepülő fedélzeti videóját is mutatták ahogy az amcsi szállítmányt lelőtték,az oroszok.
2022. ápr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Nagy eséllyel azért nincsenek hírek, mert nehéz valós információkat beszerezni. Nagy része propaganda mindkét részről.
2022. ápr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
25%
Közel már moszkva bevétele, urszula ezért is koldul már zizike helyett....
2022. ápr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!