Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Orbán csak azért nem a világ...

Orbán csak azért nem a világ ura még, mert Putyin a legnagyobb politikai vezető, aki valaha is élt?

Figyelt kérdés

Orbán a világ egyik legtehetségesebb politikusa, képességei alapján már régen Európa elnökének vagy valami hasonlónak kellene lennie. Ehhez képest, valljuk be, bár Magyarországot felvirágoztatta és irigyelt középhatalommá tette, és hallatlan nemzetközi tekintélynek örvend, emberek milliárdjainak ad reményt világszerte, a konkrét hatalma az országhatárokon kívül viszonylag csekély.


Ennek az az oka, hogy Vlagyimir Vlagyimirovics a legnagyobb politikai vezető, aki valaha is élt a világon, és őmögötte még egy Orbán-kaliberű megagéniusz is csak második lehet?



2022. ápr. 17. 08:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak hogy a mondatod egyik fele sem igaz, de még összefüggés sincs köztük...
2022. ápr. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknek semmi köze egymáshoz
2022. ápr. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Shai-Hulud ***** válasza:
77%

Jaj, köszönöm hogy ilyen jó reggelt okoztál nekem, hangosan röhögtem, miközben olvastam a kérdésedet.

Mondd csak, meg tudod nyalni a szemöldöködet? Neked ez biztosan könnyen megy...

2022. ápr. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Jár a krumpli
2022. ápr. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A nevetö-csapathoz kapcsolódok :-)
2022. ápr. 19. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!