Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Sulival osztalykirandulason...

Sulival osztalykirandulason vagyok kulfoldon, ha barmi baj van , visszamehetek csakugy Magyarorszagra ,raadasul a visszauti jegyre nem is lenne pénzem? 18+ vagyok , teljesen cselekvőképes , európai állampolgár, iratokkal rendelkezem.

Figyelt kérdés

2022. ápr. 21. 06:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most fuss neki újra a kérdésnek, mert ebben a formában semmi értelme nincs...
2022. ápr. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha osztalykirandulason vagy miert jonnel haza egyedul?? Idiota
2022. ápr. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy akarsz visszamenni, ha nincs zsetonod? Ha az iskolával vagy nyilván megkérdezed a tanárt, és nem lelépsz csak úgy, amúgy gyalog akarsz megtenni annyi km-t zseton nélkül? Még szerencse, hogy nem az USAba vagy Ausztráliába mentetek, mert akkor úszhatnál is pár ezer km-t. 🤣
2022. ápr. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Kiránduláson a kísérő tanár felel érted.

Konkrétan börtönbe is mehet, ha komolyabb bajod esik.

Ha el akarsz szakadni, azt először vele kell megbeszélni.

(annál is inkább, mert különben keresne az egész csoport, hogy hova vesztél!)

Ha nincs pénzed külön hazajönni, akkor nem tudsz.

2022. ápr. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért bízzunk abban, hogy nem lesz semmi baj, de ha mégis karambol, vagy bármilyen más különleges esemény történik, mondjuk ha például elvesznél, akkor keresd a magyar konzuli szolgálatot, ők segítenek majd.

Én már jöttem úgy haza Varsóból, hogy a követség adott pénzt, mert ellopták, vagy elhagytam a sajátomat.

2022. ápr. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13%
Ha 18+ vagy akkor nyilván visszajöhetsz amikor és ahogy akarsz, a tanár sem felel érted mivel nagykorú vagy. Mindegy, hogy iskolával mentél, ugyanazok a szabályok vonatkoznak rád mint ha egyedül mentél volna
2022. ápr. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#6

Ezt pedagógusként cáfolom.

2022. ápr. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5%
7-es! Szóval ha nagykorú az osztállyal megy akkor onnantól kiskorusítják, vagy mi van? XD
2022. ápr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
97%

#8

A pedagógus alapvető feladata a rábízott gyermekek, tanulók nevelése, tanítása. Ezzel összefüggésben kötelessége különösen, hogy


a) nevelő és oktató tevékenysége keretében gondoskodjon a gyermek, tanuló testi épségének megóvásáról, erkölcsi védelméről, személyiségének fejlődéséről...

(stb...)

Lényeg, hogy ha 20 éves, középiskolában akkor is felel érte a pedagógus.


Én se értek vele egyet, de attól még ez van.

2022. ápr. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!